Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elfogadható már a tusvonalam?...

Elfogadható már a tusvonalam? (Kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Egész régóta gyakorolgatom és kíváncsi lennék más emberek véleményére is:) A kép minőségéért elnézést kérek, sajnos a telefonom kamerájától ennyi telik.:/



2016. aug. 27. 21:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Filces tusokat én is utálom, pacsi:) Rendesen meggyűlt a bajom velük.:D
2016. aug. 27. 22:26
 12/16 anonim ***** válasza:
25%

Bocsesz, de nekem nem igazán tetszik :(

Sem a formája, sem az, hogy ilyen vastag. De ez csak az én véleményem. Nekem az ilyenek tetszenek : [link]

2016. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Valóban gyönyörű tus vonal amit linkeltél, utolsó:)
2016. aug. 27. 23:58
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szép:) Én nem tudok magamnak szépet rajzolni, úgyhogy már nem is próbálkozom vele. Eddig filces tussal próbáltam úgyhogy lehet, hogy most majd kipróbálok egy krémeset, ecsettel. Egyébként tényleg szép, amit az utolsó linkelt, de szerintem ez a szemformától is függ. A kérdezőnek például teljesen kerek szemei vannak és abból szerintem nehezen lehetne kihozni egy ilyen tusvonalat.
2016. aug. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
szia! szerintem vastag! én kb 10 éve tusozok már minden egyes nap, és 2-3 évig ilyen vastagat hordtam én is. szerintem meglepne, hogy a vékony mennyivel szebb ;) de a vonallal nincs gond, szerintem szép határozott.
2016. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm szépen a sok választ, kritikát és dicséretet egyaránt.:) A vastagságára igyekszem odafigyelni ezek után. Utolsó előtti neked meg ajánlom, hogy próbálj ki más tust is, a filces tus nekem sem vált be.:)
2016. aug. 28. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!