Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bőrszínhez igazodó alapozó...

Bőrszínhez igazodó alapozó mit jelent?

Figyelt kérdés
Már évek óta nem találom a bőrszínemhez illő alapozót. Ezért arra gondoltam, hogy kipróbálok egy bőrszínhez igazodó alapozót. DE. Az igazodni fog a bőrszínemhez? Tehát mindegy milyet veszek, olyan lesz mint a bőröm színe?

2016. aug. 28. 18:12
 1/1 szürike002 válasza:
Nem, nem minden alapozó illik a bőrszínedhez.Attól függ hogy neked milyen tónusú a bőröd.Minden alapozónál ezerféle színválaszték van.Úgy tudod beazonosítani hogy neked melyik a megfelelő, ha a kézfejedre kensz belőle, mert az általában megegyezik az arcod színével.Bár nekem elég sok időbe telt még megtaláltam a bőrszínemhez valót:D De ha nem meg akkor szerintem ha megkérdezed a drogériában egy dolgozót biztos segít;)
2016. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!