Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek a természetes...

Szerintetek a természetes smink miből áll?

Figyelt kérdés
Pl:alapozó,szempillaspirál,bronzositó stb..Melyek azok a termékek amik még természetesen hatnak egy nőn?

2016. szept. 22. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:

a természete smink tényleg csak kiemel és elfed, nem tesz feltűnővé. Például:

arcszínhez passzoló alapozó az apróbb bőrhibák ellen

szempillaspirál

ajakrúzs, ami nem élénk színű, vagy rikító, hanem természetes árnyalatú

kevés pirosító

2016. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy mit használsz, hanem, hogy hogyan. Nem vastagon, nem erős vonalak, stb. Szinte észrevehetetlen. Csak kiemeli kicsit a szem vonalát, halványít kicsit a bőrhibákon.

Szerintem alapozót csak oda, ahol tényleg problémás a bőr, egyébként vékony rétegben púder. Porral vagy ceruzával halványan kizúzni a szem alatt, esetleg felette. Egy kis arcpír. Szempillaspirál is csak vékonyan.

2016. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mit és hogyan. És melyik nőn.


Senkit nem fog érdekelni, de alapigazság, hogy minél jobban ápolod, annál kevesebb smink kell, és annál jobban áll az a kevés smink.


Alap a hidratált bőr.

Ez egy arcszínhez legmegfelelőbb, közepes fedésű alapozó. (Azért nem jó csak a hibás részeket elfedni, mert egyrészt, van, akinek nincs bőrhibája, másrészt, akármennyire is passzol, valamennyire eltér a bőrszíntől, és ha itt van, ott nincs, csak jobban feltűnik. Egyszínűnek kell lennie.)


Korrektor. Mindenki ismeri a komplementer színeket. Ha pl. lila a karika, sárgával, ha piros, zölddel eltüntetni.


Szemöldököt behúzni. Porral a legjobb, bár sokan olyan szemöldököt rajzolnak, hogy az nem igaz.


A szemed egyénfüggő. Függ az arcberendezéstől is, meg a színeidtől. Ha mondjuk egy nagyon világoskék szemű lány kihúzza feketével, az le fog ugrani az arcáról. Én sötétbarna porral kihúzom az alsó és a felső szempillatövet baromi vékonyan. És én alul nem a végéig, mert van "mongolredőm", ami hülyén nézne ki.


Erre spirál. Itt is igaz, hogy akinek alapból átlátszó szempillái vannak, azon a fekete megint műn hat.


Szem, száj... itt megint előjönnek a színek. Hideg vagy meleg tónusú a bőröd. Ismerem magam, meleg az arcszínem, ha hideg pirosítót rakok fel, magamnak sem tetszem. De van egy verhetetlen kombóm, egy korall színű pír és egy barackszínű rúzs és egy balzsam. Amikor az van rajtam, rengetegszer megkapom, hogy "de üde vagy", "milyen frissen nézel ki".


Ezt az egészet lepúderezni, fixálni. A többi szerintem felesleges. Legalábbis szerintem nem ad semmi olyat a sminkhez, amitől szebb lesz.

2016. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam a természetes, ha elfedi a bőrhibákat ha vannak+szempillaapirál, szájfény és szemöldök kitöltés.
2016. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szemöldök ceruza,szempillaspirál meg mondjuk szájfény a bronzosító ,azért már elég feltünő..
2016. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam a természetes smink a következőkből áll:

- vékony réteg alapozó, megfelelően eloszlatva, ami egységesít

- az alapozóhoz színben illeszkedő korrektor az esetleges bőrhibákra, illetve a szem alatti karikákra

- átlátszó púder, hogy az egészet fixáljam

- egy kis pirosító

- szemöldök fixálása színezett szemöldökgéllel

- szempillaspirál

- natúr rúzs vagy színezett ajakápoló

2016. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nálam: alapozó,púder,szemöldök cerka,szemhéj tus,szempillaspirál :) 17/L

:)

2016. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam bb krémből és labelloból. Minden más már a "rendes" smink.
2016. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanaz, mint a 6-os válaszolónak.
2016. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=M0DLmiyHyWQ


Szerintem ebben a videóban mindent megtalálsz! :|

2016. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!