Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Ti egyáltalán észreveszi...

Fiúk! Ti egyáltalán észreveszitek ha egy lányon van smink?

Figyelt kérdés

Mármint gondolom ha így ki van festve azt csak látjátok:

[link]


De ha egy natúrabb/ természetesebb sminkje van, akkor észre sem veszitek hogy van rajta?:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. okt. 3. 00:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

1,2,4 ok

A többi nekem máz és nem smink.

Ez csak az én hülyeségem de a máz nekem taszító. Más meg arra gerjed. Úgy látszik keveset játszottam Barbi babával.

2016. okt. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szvl akkor azokon nem észrevehető a smink de a többin igen?
2016. okt. 3. 00:47
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden sminket észre lehet venni közelről,ezen nem kell problémázni.

Ez olyan dolog,hogyha problémás,nem olyan szép a bőröd,akkor azért fognak beszólni,hogy miért nem sminkelsz,ha meg sminkelsz,akkor azért fognak beszólni,hogy ezzel becsapod az embereket..

A tanulság az,hogy nem kell foglalkozni a másik véleményével,mindenkinek úgyse felelhetsz meg,úgyhogy ne akarj megfelelni csak saját magadnak.

2016. okt. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

3assal egyet értek. Azt csináld, ami neked tetszik.

Persze ebből lehet szélsőséges dolgokat kihozni. Az egyik szaktársam 2 hetente 1x fürdött. Őt sem erdekelte mások véleménye. :)

Amit mondani akarok, hogy ha néhányan megszólnak, örülj neki, hogy foglalkoznak veled. Amíg neked tetszik és azok, akiknek valóban adsz a szavára, nem szólnak, hogy túlzás, addig csináld. De ha már rajtad kívül nincs senki, aki ne mondaná, hogy ez túlzás, ideje végig gondolni, mit akarsz elérni.

2016. okt. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
én úgy vettem észre, nem nagyon veszik észre a minimál sminket. legalábbis a többség
2016. okt. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Én mindegyiken észrevettem hogy van rajta és a 3ismerősöm facebookon :O :D
2016. okt. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán veszik észre. Mármint a többség.
2016. okt. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
bármikor, bárhol. Igazából azokat az "országos nagy barátnőket" sajnálom, akik 5-20-50 éve ismerik egymást, mégsem látták egymás arcát sosem! Miért hiszik azt, hogy nem lehet látni?! ;D De affelé tartunk, mint kb Németország, hogy a férfiak 1/3-a napi rendszerességgel sminkkel .. részben, mert jó magabiztosnak, stb lenni .. részben, mert már bizonyos pozíciókban elvárás a tökéletes külső. Sokan meg biztos divatból csinálják stb .. Érdekes.
2016. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
én pasiként általában nem annyira vagyok oda a sminkért. a természetesség jobban bejön. ha nem veszem észre, hogy kifestette magát egy nő, akkor nem zavar. de ha már látom, hogy smink, akkor általában feleslegesnek is tartom - néha meg kifejezetten zavar, vagy akár gáznak is tartom.
2016. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2%

A szolid oké, meg pl ha bőrhiba vagy anyajegyet vagy szem alatzi karikát elfeded. A legtöbb képen ki van kenve a lányok szája ami nagyon nem előnyös a nők nagy részének! Kevés az akinek jól is áll.

Nem kell tonnányi szempilla spirál se max az elszőkülő szempilla végeknek színt adni.

Tipp: A szempilla alatti rész szemcerúzával kihúzva kontúrt ad a szemnek + dúsabb szempilla hatás ami természetesebb hatású, ellentétbe a sz@rrá szempilla spirálozott darabos szempillával.

Utálok sminkelni, de a szolid igényes nekem is ok.

Gyüllölöm az agyon sminkelt "álarcosokat", a mű lányokat akiknek mindenük tömve-festve van.


Részvétem a srácoknak, nagyon nehéz lehet találni önmagában szép lányt a mai műkollekciók közt. XD

Itt az ideje hogy a pasik is tömjék a dolgokat és fessenek freskót a fejükre ><

23-N

2016. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!