Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Ti egyáltalán észreveszi...

Fiúk! Ti egyáltalán észreveszitek ha egy lányon van smink?

Figyelt kérdés

Mármint gondolom ha így ki van festve azt csak látjátok:

[link]


De ha egy natúrabb/ természetesebb sminkje van, akkor észre sem veszitek hogy van rajta?:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. okt. 3. 00:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%

S dehogy nem xD igenis pasik is észreveszik a sminket csak tojnak rá. Csak senki nem olyan barom, hogy haverokkal mennek az utcán és ujjal mutogat minden csajra " nah azon is van, meg azonis! Meg a szomszéd csajonis!" XD

De megnézném ><

Párom és fiú tesóim/haverjaim is megmondták: Gusztustalan csaló dolog a smink, de nemis nagyon állnak le csajozni vakolat fejűvel, ha komolyan keresnek párt. XD

2016. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm s válaszokat! Csak azért kérdeztem mert kíváncsi voltam:D Amúgy olyan lányt még nem láttam aki nem sminkel és lenne barátja. Sok embert ismerek és sok barátom is van szvl. De persze én most tinikről beszélek nem gyerekes nőkről (mármint akinek van gyereke úgy értem), mert náluk kb meg sose látok sminket mégis van férjük ugye. Szvl a fiatalabb korosztályból a fiúknak inkább az kell (nem mindnek, nem általánosítani akarok, de a többségnek igen). Egyébként én is sminkelem magam szolidan, és szerintem az nem sok (bb cream, púder, szemöldökpor, szempillaspirál, ajakbalzsam) és nem is fogom abbahagyni, mert nekem az tetszik. Igaz, nincsen egy bőrhibám se (szerencsére) és amúgy is hosszú fekete szempillám, vastag ajkaim, és sűrű szemöldököm van, de úgy érzem, hogy a smink a egy kis pluszt, és azzal sokkal jobban érzem magam mint nélküle és van időm is rá szvl nincs akadálya, hogy csináljam. Nyilván ha felnőtt leszek és korán kelek, este jövök meg stb, akkor biztos nem lesz se energiám, se kedvem, és akkor biztos nem fogok már vagy csak sokkal kevesebbet, de amíg még van hozzá kedvem és tudok, addig csinálom. Szvl meglehet kövezni ezért, de ez az én véleményem, de bárkit szívesen meghallgatok, aki nem így gondolja.:) Egyébként 15 éves vagyok csak úgy mellékesen:D
2016. okt. 3. 20:04
 13/17 anonim ***** válasza:
30%

"Amúgy olyan lányt még nem láttam aki nem sminkel és lenne barátja."


Pár hónap híján 27 leszek és nem sminkelek. Sosem sminkeltem és volt több komoly kapcsolatom. Most is van párom. És nem vagyok gyerekes anya még.

Persze, ettől még lehet, hogy a te környezetedben kevés ilyen van.

2016. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én sem úgy gondoltam, hogy csak a gyerekes anyáknak lehet, csak azért őket mondtam mert nekik már biztos van/ volt férjük.:D
2016. okt. 4. 16:39
 15/17 anonim ***** válasza:
62%

#9 én is ilyen vagyok.

#13 feleségem is tudja, hogy jobban tetszik smink nélkül, de ő szereti a sminket ezért hétköznap sminkel, hétvégén nem, amikor sokat vagyunk együtt, akkor nem.

Egyetemen a smink nélküli csajoknak is volt pasijuk. Ott mondjuk nem felszínes emberek voltak, inkább a belső értékek alapján választottunk hosszútávon is fenntartható kapcsolatot, vagy külső alapján rövid távút.

2016. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem többnyire észre lehet venni, hogyha megfigyeli az ember, de ezt nem kell valami "leleplezésnek" felfogni, mert az elég buta felfogás.


Van akinek alapból nem szép az arca, az arc vonásai, és a sminktől sem lesz sokkal szebb.

Van aki alapból szép, de mégis elégedetlen a külsejével, azért ad rá sminkkel is, ami sehol sem jelenti azt, hogy ne lenne szép.

A sminkelésnek is megvannak a praktikumai, pl. van aki bénán és ízléstelenül sminkel, meg van aki jól tud sminkelni, más a sminkhasználatán keresztül is megtud nyilvánulni az ízlésessége.

Én személy szerint azt nem tartom egészségesnek, ha valaki folyamatosan sminkel, nap mint nap. Ha valaki csak időnként, amikor fontos alkalmak vannak, vagy épp láthatóan megviselt feje van kivételes napokon, akkor hasznos dolognak is minősül.

És nem mondom, hogy "hűű de mű ember az, aki rendszeresen sminkel", csak azt, hogy az ő bőrének nem egészséges, olyan gyakorisággal sminkelnie.

2016. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Van akinek alapból nem szép az arca"


Természetesen ez szubjektív megítéléstől is függ, hogy kinek mi szép vagy nem az.


Én pl. ezeket a képeket hozom fel, amin kifejezetten látszik, hogy a lány ki van sminkelve.. Még sem érzem azt, hogy "belennék csapva, hamiskásan elcsábítva"


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!