Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Baj ha a köldök piercing...

Baj ha a köldök piercing gennyesedik?

Figyelt kérdés
Lassan két hónapja szurattam, semmi baja nemvolt, nem gyulladt be, az elején két hétig kb kellemetlen volt, főleg hogy néha belekaptam, de abszolút semmi pirosság, semmi fertőzés nem volt, szépen gyógyult. Az elmúlt napokban észrevettem, hogy valami fehér izé (nyilván genny) jön, mikor tisztítom...ha megnyomom, akkor a szúrás helyéről jön. Fájdalom nincs, eddig a szokásos mosdáson kívül nem csináltam vele semmit, mióta észleltem a gennyesedést, fertőtlenítem, betadinezem majd tetránozom. Tök fura, mert szúrás után nem túlságosan kíméltem, mégsem volt semmi baja. Mióta meg kímélem, és nem éri káros hatás, azóta gyullad. Természetes, hogy néha begyullad? Nem kellett volna ennyi idő alatt meggyógyulnia?
2016. okt. 23. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen baj
2016. okt. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak leírom, akinek hasonló problémája lenne: 2 nap alatt tetrán krémmel, és betadines kezeléssel elmúlt. Bekentem betedinnel, leragtapaszoltam, és semmi baj nincs már hálistennek, valószínű az edzés során horzsolódott nekem belül a seb, és kicsit begyulladt.
2016. okt. 29. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!