Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rengeteg smink van rajtam?

Rengeteg smink van rajtam?

Figyelt kérdés
Évek óta minden nap rendszeresen sminkelem magam. Az a gond,hogy nem kis mennyiségben. Naponta alapozo,puder,bronzosito,tus,spirál,szájceruza,szemceruza,szemhéjpuder,szemöldökceruza és por.... Enélkül már a boltba sem megyek el. Igy mindenki szerint hihetetlenül gyonyoru vagyok..... De valojaban problemas a borom es nagyon felek ha a barátom meglátna smink nélkül...mi állhat a problémám hátterében? Már nagyon kenyelmetlenül érzem magam a sok maszlagban!! Miért csinálom ezt? 18/L

2016. nov. 27. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Önértékelési problémáid vannak.Menj el egy pszichológushoz.Én is szoktam feltenni a munkanapokon sminket,sőt hétvégén is,ha megyünk valahova.De én 30 vagyok,van már mit elkendőzni,de nem egy tonnát teszek fel.Csak könnyű alapozó,korrektor,púder,szemöldökformázó gél,barna szemhéjpúder,spirál és kevés kontúr,pirosító.
2016. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
57%
Nem lehet, hogy a rengeteg sminktől ilyen a bőröd? Gondold el, hogy egésznap nem tud lélegezni, eltömülnek a pórusok stb stb. Szerintem menj el kozmetikushoz, biztos helyre tudná tenni, utana pedig mérsékeld a smink hasznalatát!
2016. nov. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mar leirtad miert. Mert felsz hogy az emberek meglatjak az igazi arcodat.

A te kezedben van a dontes, vagy elfogadod az arcodat es lemondassz a sok reteg festekrol maximum annyit kensz fel az arcodra amiben jol erzed magad, vagy fested magadtovabb es rejtozkodsz.

Hidd el egy lany sokkal szebb ha minimalis smink van rajta. A baratod elott meg ne szegyeld az arcodat, butasag,nem a sminkedbe szeretett bele hanem beled.

2016. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a rendes valaszokat! Volt már,hogy lemostam barátom előtt,ő még el is pirult,hogy milyen barátságos, szép a tiszta arcom. De ha iskolába utcára megyek,már nem merem felvallalni hisz evek ota megszoktak...
2016. nov. 27. 10:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

16-20 éves koromig én is többet sminkeltem mint kellett volna. Aztán elkezdtem dolgozni 21-22 évesen nyáron és olyan meleg volt, hogy felesleges volt sminkelni és igazából nem is érdekelt, mert olyan helyen dolgozom ahol ez a kutyát nem érdekli.


Most 24 múltam és igazából jobban érzem magam smink nélkül. Egyszerűen nem tudom elviselni a "vakolatot".


Egy kicsit nézz magadba, hogy miért kell az álarc.

2016. nov. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
61%
Miért pontoztatok le, mikor a kérdező azt írta problémás a bőre?! Én erre adtam neki választ.
2016. nov. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Volt egy osztálytársam, aki ugyanannyi sminket viselt mindennap, mint te.

Aztán egy nap nem volt rajta semmi makeup. És meg kell hogy mondjam, hiába problémás kissé a bőre, de sokkal szebb volt úgy, mint a vakolattal! :)


Ne félj megmutatni az arcod. A barátod se a semmiért pirult el.

Ha nem mersz rögtön mindenről lemondani, akkor csak fokozatosan.

2016. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
64%

Hű, rajtam még sosem volt ennyi minden egyszerre :O

Fényvédő, bb krém, szemceruza, spirál és rúzs a maximum, ami előfordul rajtam.

De miért félsz? A barátod azt mondta, hogy szép az arcod smink nélkül, szóval előtte nem kell bujkálnod. Iskolatársak? Egyszer talán rácsodálkoznak, hogy jé smink nélkül de aztán megszokják és fel sem tűnik. Próbáld ki, minden nap hagyj el valamilyen terméket és a végén csak a legszükségesebbeket hagyd meg. Szerintem az alapozó helyett válts bb krémre, a bronzosítót, szájceruzát, szemhéjpúdert meg hagyd a fenébe hétköznapra. Lehet, hogy a bőrös is fellélegzik majd és nem is lesz ennyire problémás.

2016. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát, hozzám képest enyhe kifejezés az, hogy rengeteg...

De leírtad, hogy miért csinálod ezt: mert félsz, hogy enélkül rondának fognak tartani.

Megoldás: Mit érdekel az téged, hogy ha valaki rondának fog tartani? Most te mások épp aktuális véleményétől leszel valaki? Tojd le, hogy ki mit gondol...

2016. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes válaszokat.:) Valóban a fokozatos módszert fogom!
2016. nov. 27. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!