Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kylie Jennert miért szeretik?

Kylie Jennert miért szeretik?

Figyelt kérdés

A napokban tudtam meg, hogy ki ő. Egyébként a nevét már hallottam, de meg nem mondtam volna, hogy színész, énekes, modell vagy valami más. Azt se, hogy köze van a Kardashianokhoz. Már tudom, hogy van sminkmárkája, de még mindig nem értem, hogy jó néhány ismerősöm miért akar rá hasonlítani. Betegesen rajonganak érte, most nem túlzok, már tényleg ijesztő.

Olvastam egy nagyon ostoba cikket arról, hogy nekik köszönhetjük, hogy már nem az XS ruhaméret a divat (mert az nagyon sok lánynak nem elérhető), hanem a nagy fenék. Az mennyivel elérhetőbb egyébként, ha nem olyanok a génjeid? Nem egészen értettem. Illetve ha jól tudom, Kylie plasztikázva is volt nem egyszer. Úgy bárkinek lehet nagy feneke. Meg úgy egyébként is, ez miért példaértékű?

Aki szereti, mondja már el mit tett le az asztalra Kylie, mert ezekkel az olvasmányokkal nem jutottam előrébb. Komolyan kiváncsi vagyok.



2016. nov. 26. 23:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Utolsó kérdésedre a válasz szerintem: semmit. Egyszerű instagramceleb, ali pont a nagy fenekével meg agyonplasztikázott-sminelt külsejével hívta fel magára a figyelmet. Rengeteg követő-->média felkapás--> mégtöbb követő--> tinik példaképe. Szerintem ennyi
2016. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

"Csak" az ajka van feltöltve. Egyéb szépészeti beavatkozása nem volt, csak a nővéreinek, innen is a leghíresebb a műtéteiről Kim.


Viszont szerintem ajakfeltöltésért nem kell elítélni az embereket. Mármint. A saját önbizalmuk érdekében tették, hogy maguknak jó legyen.

És oké, hogy a márkája eleve pénzből csinált pénz, de legalább ő tisztában van vele, hogy ha nem jó a hangja, nem vág bele olyanba, amihez nem ért.

Ő akkor is létrehozott valamit. (nem vagyok rajongó, de elismerem, hogy nem csak teng-leng, mint a sztárcsemeték többsége)

2016. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Semmit nem tett le az asztalra. Celeb. Ennyi. Amerikában meg mindig fut a keeping up with kardashian sorozat, onnan ismerik. Több műtétje is volt, feneke, melle is már, arcán a szemöldökét is feljebb húzták egy kicsit. A bőre feherbol kreol lett. Nagyon rossz példát mutat.

A sminkmarkajahoz sem hiszem, hogy sok köze van, nem hiszem hogy ezen ő dolgozik,meg kitalalta. a kylie jenner lip challange utangondolom megkerestek őt, hogy akkor dobjon ki ruzsokat. Azt se ő kutyulja össze. Szimplán a nevét adja hozzá.

2016. nov. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Miért? Kat Von D talán maga csinálja a termékeit? Vagy Salma Hayek? Nem tudom miért várjátok el ezt tőle. Csak azért, mert olyan családból jött, akiknek realityjük van. És ezért az emberek előítéletesek.

Egyébként a szemöldöke és a bőrszíne miatt is meg kell, hogy védjem. A szemöldököt kiszedhetjük és növeszthetjük olyan formára, amit csak ki lehet alakítani a természetes ívéből. Bőrszínre már rengeteg dolog van (szolárium, alapozó testre, fake tan[értem itt önbarnítók].)

Egyébként ha néztek képeket látszik, hogy milyen melltartóval és nélküle. Azért látszik, hogy kisebb + olyan ruhák is vannak, amik optikailag nagyobbnak mutatják az anyagukból kifolyólag. Nekem is volt egy olyan felsőm, aminek a hatására 13 évesen melltartó nélkül akkorák voltak az ikreim, mint Kylie-nak az egyes képeken. :D

A fenekéről nem tudok nyilatkozni, de az anyjának sem kicsi, pedig szerintem ő nem műttette.

2016. nov. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Én is falra mászok már ettől a Kylie Jenner kultusztól.

Egy beképzelt kis tinir.banc, aki élvezi a felhajtást maga körül, a sok buta tizenéves rajongója meg non stop majmolja.

Undorító,hogy a szülei még arra is csak legyintettek,hogy 18 éves kora alatt már rengeteg plasztikai műtéten esett át.

Egyébként is kiráz a hideg az egész Kardashian családtól.

Sajnos neki nincs olyan "szép csontos" modellalkata,mint a nővérének, Kendallnak, ahhoz,hogy egyetemre járjon pedig túl butácska, ezért a szülei felvásárolták neki a Colourpop sminkmárka gyárának felét,hogy "ő is éljen meg valamiből".

De mit tett le az asztalra?

Rengetegen mondják,hogy "Ő a példaképem,mert gyönyörű és szépen tud sminkelni".

Ma már elég ennyi ahhoz,hogy példakép legyen?

Plasztikai sebészek hosszú és költséges munkájának, továbbá 3 kiló vakolatnak köszönheti,hogy úgy néz ki,ahogy.

Ha ötszáz stylist forogna körülöttem naponta,talán én is olyan profin megtanulnám,hogy mit hova kell kenni az arcomra és könnyű lenne más tollával ékeskedni.

Semmi egyedisége nincsen neki a szilikonszáját kivéve.

Szegény csajnak nem áll másból az élete,csak végig kell járnia azt az utat,amit már mind a 4 Kardashian nővérkéje kitaposott előtte, és lőni naponta 20 szelfit a snapchatre.

Ha nem ebbe a családba született volna,akkor a fizetése egy útszéli prostiéval egyezne meg.

Azt sem értem,hogy mi jogon árulja "Kylie" néven a termékeit,amikor a világon nem ő az egyetlen és legelső ismert Kylie,hanem Kylie Minogue, aki már 30 éve pályán van. Így nem csak az ő számára konkurencia, hanem meg is vesztegeti az embereket,hogy ne legyen nála ismertebb Kylie - 0 tisztelet az idősebb felé.

Igen... egyszer az "elől deszka hátul léc" a divat,máskor a nagy fenék.

Soha nem lesz olyan testalkati ideál,ami mindenkinek kedvez,csak egy bizonyos rétegnek.

2016. nov. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Elég természetellenesen néz ki, főleg csípőtájékon. Kétlem, hogy csak az ajka lenne feltöltve. Egyébként ha minden mű lenne rajta, akkor se ítélném el. Nem vele, hanem a cikk írójával nem értettem egyet. Az XS-t ugyanolyan nehéz elérni, mint ennyi plasztikát, csak ezutóbbit az anyagiak miatt. Nem állítottak ezzel jobb példát és ezen igazán nincs mit megköszönni nekik.

A márkájához tényleg minden elismerésem, de csak akkor, ha nem csak a nevét adta hozzá.

Ezen kívül csak arra tudok én is gondolni, hogy sima celeb meg szerepel abban a realityben és mindenki imádja.

2016. nov. 27. 00:00
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy buta-e vagy sem és az is tény, hogy nem két kézzel dolgozta össze a pénzt napi 8-12 óra munkával ahhoz, hogy saját márkát hozhasson létre. Sok pénzük van és elköltik amire akarják, ez mindenhol így megy. Azt hittem tett valamit, ami miatt igazi példakép lehet, de az eddigi válaszok szerint tévedtem:D
2016. nov. 27. 00:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Igazából a csípőjével semmi különös nincs, a dereka vékony ahhoz képest, amit fűzővel ért el az egész família.:D Mint ahogy a régi emberkék is.
2016. nov. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert szép és gazdag és luxus életet él. Most lényegtelen, hogy túlhájpolt, minden korszakban voltak olyan ideálok, akik túlhájpoltak. Semmi különös nincs ebben.
2016. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem van különleges ebben. Régen néha nem teljesen tiszta magánéletű, de tehetséges színésznők és énekesnők voltak az ideálok, akikben volt mit tisztelni és akik valami újat teremtettek. Nekem egy reality nem fér bele ebbe a kategóriába, de azok tudják, akik parókát vásárolnak, hogy teljesen úgy nézzenek ki, mint Kylie...
2016. nov. 27. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!