Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Száraz szájra jó a matt rúzs?

Száraz szájra jó a matt rúzs?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nagyon száraz a szám, akármit csinálok vele 1 óra múlva megint nagyon száraz, cserepes lesz.

Most vannak ezek a Kylie ajakrúzsok, ami folyékony aztán felkened a szádra és megszárad. Állítólag 18 órán át rajta is marad a szájon... Csak nem tudom, hogy megéri-e megvenni, mert hát nem egy olcsó termék, és ha ilyen csúnya cserepes marad akkor is a szám ha felteszem a rúzst, akkor felesleges...

Szerintetek?

Előre is köszönöm a válaszokat!

17/L



#rúzs #szájszárazság #kylie ajakrúzs
2017. jan. 10. 00:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Kyliet ne vegyél és meg is mondom miért - az első széria még jó volt, utána a gyártó változtatott az összetevőkön. A ColourPop folyékony rúzsok viszont olyan összetevőkből állnak mint az első szériás Kyliek, és nem kerülnek 5 ezer forintba. Az a baj a Kylieval, hogy rendben, tartósak maradtak a rúzsok, viszont a jó dolgokat most már kevésbé egészséges összetevőkre cserélték ki... És túl lett marketingelve. Szóval ColourPop! Vagy ha nem akarsz rendelni, akkor NYX-nek is van jó matt rúzsa, valamint a Bourjois-ból is jók a sötétebb színek. :)
2017. jan. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :) Rendelni nem szeretnék, tehát inkább az NYX-et nézem akkor meg:)
2017. jan. 10. 01:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon kiemelik a folyékony rúzsok a szárazságot. Iszol elég vizet?
2017. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Na pont ettől félek, hogy nehogy látványosan kiemelje... De vannak olajok kifejezetten ajkakra, azt már láttam a rossmannban és a dm-ben is, szerintem veszek azt hozzá.

Hát, nem iszok valami sokat, lehet ettől is száraz a szám... :/

2017. jan. 10. 10:47
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
A NYX borzasztó rossz száraz ajkakra. Nekem nincs, de több ismerősöm is vette ezt a Lingerie folyékony rúzs vonalat, és mindegyik elégedetlen volt vele. Van a Matt lip cream, azt nem tudom milyen. Nekem Bourjois van, elég száraz a szám, nem a legjobb rá az se. Ha nagyon száraz a szád, a folyékony rúzsok nem épp a legjobban, én nem igazán szeretem őket.
2017. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Próbáltátok már úgy, hogy csináltok egy kis mézből és kristálycukorból szájradírt, egy puha fogkefével átdörzsölni az ajkakat, majd folyamatosan jó minőségű hidratáló balzsammal hidratálni?


Nekem egy hét alatt rendbetette a száraz ajkamat, és utána pár napom keresztül folyamatosan tudtam folyékony matt rúzst használni, mert nem szárított. Esténként még átdörzsöltem azért a mézes keverékkel. ^^

2017. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a matt rúzs pont hogy kiemeli a szárazságot, inkább használj szájfényt (és persze hidratálj rendesen!)
2017. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6-os, mindenképp kipróbálom azt a szájradírt, mert a rúzsról nem igazán szeretnék leszokni. Mindenkinek ment a zöldkéz :)
2017. jan. 10. 14:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor mindenképp kezdj el többet inni, legalább napi 1,5 liter legyen meg! anélkül sajnos semmitől nem lesz jobb tapasztalatból mondom. régen én se ittam vizet és nekem is olyan száraz volt hogy télen szinte minden nap vérzett hiába kentem állandóan. aztán elkezdtem rendesen inni és teljesen eltűnt a szárazság!:)
2017. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én ajkaim is nagyon szárazak és sajnos semmilyen matt rúzst nem viselek el magamon. Próbáltam a Manhattant, Essencet, NYX-et.. de hiába. Talán a NYX a legjobb, mert nem túl drága viszont tartós. Egy próbát megér.
2017. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!