Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy változnak át a mai...

Hogy változnak át a mai fiatalok pár év alatt ilyen széppé?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és látom körülöttem, hogy akiket még kisebb korukban ismertem lányok ma annyira szépek lettek, hogy jó rájuk nézni. Hogy érik ezt el, hogy úgymond ilyen jelentéktelen csúnyácskából gyönyörű haj, szép arc előnyös kinézet/öltözködés?

2018. jan. 30. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Én ilyet még nem láttam. Max. azoknál, akik naponta fél kiló sminket tesznek magukra, amiket a youtube videókból meg az instáról tanulnak meg.

Öltözködésben, frizurában szedik az ötleteket a netről. Nem szebbek ettől, de megfelelnek a közízlésnek.

2018. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Megtanulják, mi áll nekik jól, miben érzik jól magukat, satöbbi. Manapság olyan sok helyen tudnak tájékozódni a fiatalok arról, mi a szép, vagy mi divatos, mikor én tizenéves voltam volt internet nyilván, de a közösségi média alig létezett, és nálunk az volt divatos, amit a boltokban láttunk vagy egymáson. Manapság egy fiatal felmegy az instagramra, twitterre, és látja, mi menő a világ másik felében a sztárok körében és az alapján formálja a stílusát.
2018. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Semmi gond, harmincévesen szétfolynak, eltűnik az ifjúi báj.
2018. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért ebben a korban szerintem még bőven kikupálódik az ember...Ha visszanézem a régi képeimet, akkor én is látom, hogy rengeteget változtam. Az arcformám, a vonásaim, a testalkatom is, sokkal érettebbnek, nőiesebbnek nézek ki most, 19 évesen, mint mondjuk 4 vagy 5 évvel ezelőtt. A kamaszkor eleve sokaknál problémás, pl. gyorsan zsírosodó haj, szőr, pattanások stb., amik idővel mérséklődnek. Valamint ehhez még hozzájönnek az olyan dolgok is, hogy valaki fogyott/hízott/izmosodott az évek alatt és az is meglátszik az emberen, hogy kiegyensúlyozott, boldog, nyugodt és jó körülmények között él vagy pedig túlhajszolt, kimerült, magányos és rossz passzban van valami probléma miatt, ez szerintem mind befolyásoló tényező. Ott van az is, hogy az ember ennyi idősen már jobban ismeri saját magát is, kialakul a saját stílusa, a saját személyisége, a külső adottságait is jobban kezeli, tudja, hogy mi áll jól neki stb., így tudatosabban öltözködik. Valamint szerintem 17-18-19 éves korban az ember már jobban ad magára, mint mondjuk kiskamasz korában...például akkor engem nem érdekelt, hogy jól néz-e ki a ruhám, összeillenek-e, hogyan mutat rajtam stb., de néhány éve már jobban odafigyelek magamra. Valamint szerintem bátrabban is változtatunk pl. hajfestés, új frizura vágatása és erre több lehetőségünk is van, mint fiatalon, illetve lányoknál ott van pl. smink is.

Úgyhogy szerintem ez egyáltalán nem egy különeges jelenség, az volt osztálytársaim és barátaim nagy részére igaz, hogy most sokkal jobban néznek ki, mint korábban. Én is szebbnek látom magam.

2018. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem jobban néznek ki a mai tinik.Szószerint ilyen modell külsejű lànyok járnak az uctàn akik még 2-3 èvvel fiatalabbak nálam gyönyörűek ès kortalanok,15 èvesek is lehetnek meg 25 is.(de legtöbbször kiderül hogy 18 évesek max)Hàt figyelj:először is ha utàlod őket attól nem leszel szebb :D Másrészt meg èn pl.nem tartom magam robdábbnak csak nem értem honnan jön ez stílusosság,letisztult smink,természetes haj,ez az elegancia,amikor èn voltam pl.16 éves akkor még az orszàgba jóval kevesebb infót hasznosítottunk a divatvilágból,pedig voltak ezek a női magazinok cosmopolitan,joy stb ahol viszonylag friss dolgok voltak.Nekem elkellett telni pár èvnek ahoz,hogy magamtól is ténylegesen a legtöbbet,legtermészetesebbet hozzam ki magamból, és még az internet fejlődésével is furi,hogy ezek a csajok ilyenek ilyen koràn.
2018. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A vakolat csodákra képes!
2018. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is csak a vakolat, mintha tényleg gyorsabban nőnének fel. A húgom most 15 éves és kész nő kinézetre én meg kb 12nek néztem ki ennyi idősen. Elég gyors változás is volt az én generációm nem volt ilyen pedig 20 éves vagyok csak.
2018. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elegánsabb, nőiesebb(felnőttesebb) öltözet és sminkelés!
2018. febr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Puberty hit them
2018. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!