Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire tartósak a mai...

Mennyire tartósak a mai tetoválások?

Figyelt kérdés
Sokakon látok elmosódott tetoválásokat, alig olvasható szövegeket, életlen képeket. Az utóbbi időben ezen a téren fejlődött a dolog. Nekem nagyon csúnya, amikor ilyeneket látok. (alapból egy tetoválás szerintem lehet szép)

2023. febr. 9. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden tetoválás elhomályosodik az évek során. A festék apró szemcséi elmásznak a bőrben, nincs az a technika, amivel ezt meg lehetne akadályozni.
2023. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nehéz megmondani hogy a ma használt festékekkel (most új, "eu-konform" festékek vannak tudtommal) mi lesz 20 év múlva. :) De mindegy bizonnyal fognak kopni. Viszont a jó hír, hogy át lehet ütni, hogy újra szép legyen. :)
2023. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy nagyon sok mindentől függ. Az egyik a genetika, milyen annak a bőre aki viseli, a másik, hogy mennyire vigyáz rá (pl: használ-e nyáron nap tejet), a harmadik pedig a tetováló tudása, negyedik a minta nagysága, elhelyezkedése, típusa (színes vagy nem, ha színes akkor milyen színek vannak benne) és végül negyedikként a festék minősége, tulajdonságai. Tehát rendkívül összetett a képlet. Az viszont valóban igaz, hogy a bőr egy élő szövet, nem egy vászon.
2023. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
Valamennyit mindenképpen kopnak de pont erről beszélgettünk legutóbb a tetoválómmal és azt mondta, hogy a mostani 10-12 éves (fekete) tetoválások alig vannak megkopva ha az ember rendesen használja a fényvédőt, míg régebben 3-4 év múlva is sokkal rosszabb állapotban volt egy tetkó. Saját részről nem tudok még nyilatkozni, a legrégebbi 6 éves de tökugyanolyan, mint 1 évesen, bár én hullafehér vagyok és fürdök a fényvédőben tél kivételével egész évben.
2023. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!