Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválás jelképezhetné...

Milyen tetoválás jelképezhetné az új élet kezdetét?

Figyelt kérdés

Megfogadtam, hogy új életet kezdek. És ezt nyomatékosítani is akarom.

Szeretnék egy tetoválást csináltatni, de nincs igazán ötletem.

Vannak tetoválásaim egyébként, mindegyik jelent valamit.



márc. 16. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Egy sperma.
márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetoválni nem azért megyünk, hogy valamit “nyomatékosítsunk”. Ez mindig magyarázkodás, hogy “ezt meg ezt jelent”. Ne az új évi fogadalmat varrasd magadra, csak hogy elmondhassd van oka amiért csináltattad. Ha nincs ötleted de szeretnél tetkot, mert tetszik és ismered magad, hogy nem bánod meg, akkor terveztess a művésszel egy mintát ami tetszik.
márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A turani tolgy...
márc. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nincs tetkóm és nem is lesz, de ha lenne és hasonlóban gondolkodnék, nem biztos hogy olyasmit választanék aminek mások határozzák meg a jelentését hanem én magam. Tehát lehet hogy ami nekem az új kezdet szimbóluma, arról másoknak nem az fog eszébe jutni és fordítva. Azért leírok pár dolgot ami határozottan jelképezheti ezt, hátha: hajnalhasadás/napkelte, pillangó, tavasz/virágok, eső, egy ajtó(szerintem ebben tök sok lehetőség van), főnix, fehér galamb(nemtom miért), szivárvány, palánta. Kissé csajosra sikeredett, de ezeket ismerem.
márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ne tetoválással akard ezt "kifejezni". Nem tartom jó ötletnek, éppen ezért a válaszom a "semmilyen" tetoválás lehet erre a legjobb eszköz.
márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Azt válaszd, ami neked ezt a jelentést hordozza. Nem kell, hogy mások is értsék. Nekem van egy kedvenc haikum, arról szól, hogy a kabóca kibújik a bőréből, hogy aztán elszállhasson énekelni. Ez jutott először eszembe, egy kabóca levedlett bőre és ahogy a távolban ott száll a kifejlett állat.
márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lencsefőzelék ***** válasza:
38%

Nem jó ötlet tetováltatni, megrövidíti az életedet.

[link]

márc. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
7-es, masszív baromság. Már nem a nehézfémes börtöntetkók korát éljük.
márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lencsefőzelék ***** válasza:
48%

8-as, te tudod, mit tartalmaz a tetoválótinta? Tegyük fel, hogy tényleg nincs benne nehézfém. De akkor mi van benne?

„A tetoválótinta több száz anyagból készülhet, némelyik akár mérgező vagy rákkeltő is lehet.”

Egy biztos: idegen anyagot juttatsz a bőröd alá, mely eljárás mindennek nevezhető, csak természetesnek nem.

márc. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!