Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hol van tetoválásotok? Mit...

Hol van tetoválásotok? Mit ábrázol? Mi a tetoválás története?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék tetoválást, elég régóta gondolkodom már rajta és most szeretnék olvasni pár sztorit, hátha inspirál egy kicsit vagy esetleg ötletet ad. A hely már megvan,csak még pontosan nem tudom mi legyen, mert van több elképzelésem is! :) 20/L

2013. febr. 11. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Hello, nem nekem, hanem egy csaj ismerősömnek van rengeteg tetoválása.

- egy egész hátat beborító cseresznyefavirág fut fel a derekától a jobb válláig: mikor betöltötte a 18-at.

- a nagymamája neve és születésnapja: mikor meghalt, bal mell alatt.

- 3 ujjas tetkó, bal kéz. love, faith, hope felirat - ez csak tetszett neki.

- a szerelme neve: jobb csukló, pici csillagokkal

- két egyforma felirat a fülei mögött: forever young(mert fiatal akar maradni :D )

cső

2013. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :D
2013. febr. 11. 19:03
 3/7 SzilKa ***** válasza:
100%

Van egy tündérem a bugyivonalon, első tetkóként nem akartam látható helyre tetováltatni, akkor még irodában dolgoztam. Története nincs, tetszett és úgy gondoltam, majd óvni fog a rossz dolgoktól.

A második tetkómat már látható helyre, a jobb vállamra készíttettem, egy kockásfülű nyúl, távcső helyett ecsetekkel a vállán. Több okból terveztem magamnak ezt a mintát. Örökre gyerek lelkületű maradok, aki szereti a meséket (kedvenc mesém ez volt kiskoromban), segítőkész vagyok, mint a nyúl, az ecsetek pedig azért, mert mindig is rajzzal foglalkoztam, ekkor már tanultam tetoválni is.

A harmadik (és legnagyobb) tetoválásom a bal teljes alkaromom egy női arc vízcseppekkel - ez pusztán azért lett, mert gyönyörű és mert a mesterem készítette, aki nekem az isten a tetoválásban, de egyébként is világhírű művész.

2013. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik combomon "Love", a masikon "Hate" felirat van, mert nagyon megoszto szemely vagyok, vagy imadnak vagy utalnak, de köztes ut nincs.

A jobb fülem mögött van egy matyo tulipan, a levelekbe belefüzve a szüleim es a testverem keresztnevenek a kezdöbetüje.

A bal fülem mögött egy szines nefelejcs virag, a gyerekkori baratnömnek ez a kedvenc viraga.

A vallaimon ül egy kisördög es egy kisangyal, de csak stilisztikailag van felrajzolva. Ezek csak aranyosak, de jelentesük nincs.

A mellkasomon van egy gyemant, az erössegemet szimbolizalja, volt egy komolyabb betegsegem, amiböl sikeresen felepültem, azota is tünetmentes vagyok, ez azert került fel ram.

A hasam jobb oldalan van egy "13"-as egy kis labirintusban, szerencse szam.

A bal combomon elöl van egy liliom csokor, a nagymamaim kedvenc viraga es alatta a nagypapaim katonai besorozo szama.

A jobb alkaromon egy felirat "Eld az almod" jatekkockakbol kirakva, ez akkor került fel amikor 5000 km-re költöztem a csaladomtol, hogy tenyleg azt tudjam csinalni amit mar egesz kicsi koromban elterveztem.

A bal alkaromon pedig ket kis labnyom, az egyik a kisfiame, a masik a kislanyome.

A hasam jobb oldalan pedig egy mini sarkany, ez a ferjemmel ugyanolyan.

2013. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb alkaromon három csillag és egy H betű-a párom nevének kezdőbetűje

Jobb hüvelykujjon egymás alatt tűz, víz, föld, levegő japán szimbólumai-gyakorlásként egy tanulónak

Jobb kisujjon egy lángocska-ez is gyakorlásképp lett

Bal csuklón egy mancs- szeretem a kutyákat/farkasokat

Bal alkaron a mancs alatt egy nonfiguratív S betű-az elpusztult kutyám nevének kezdőbetűje

Tervezésben van:

a rák zodiákus jele jobb csipő fölé- rák a csillagjegyem

egy nonfig. farkas felkarra -még nem döntöttem el melyikre- ami hasonlít párom szintén nonfig. oroszlánjára -a mancsnál már leírtam miért+párom miatt

lánc a bal gyűrűs ujjamra- kötődés jele, családhoz, barátokhoz

20/L

2013. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Még nincsenek rajtam ezek a tetoválások, de régóta tervezem, és egyszer biztos meglesznek, remélem, azért így is érdekes a sztori :)

A hátamon lesz egy violinkulcs pár hangjeggyel. Ez egy emberre és a tanítására fog emlékeztetni, nem csak a zenével, hanem az élet minden területével kapcsolatban. Eszembe juttatja, a helyes hozzáállást, ha épp padlón vagyok. A részletekbe kicsit hosszú lenne belemenni, de nagyjából ez a lényeg.

A másik pedig a csuklómon lesz egy nyuszi. Azt pedig azért szeretném, mert nagyon sokáig olyan ember voltam, aki nem képes másokról gondoskodni, felelőtlen voltam, még egy növényt se voltam képes életen tartani :) Aztán kaptam egy nyuszit, aki megtanított rá, milyen egy élőlényről gondoskodni, felelősséget vállalni érte. Milyen az, ha rendszeresen takarítani, etetni kell, és állatorvoshoz rohanni vele, akkor is, amikor a hátad közepére se kívánnád. Milyen egész éjjel aggódva virrasztani mellette.

2013. febr. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon érdekes történetek :)
2013. febr. 13. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!