Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A vádlimra fogok tetováltatni...

A vádlimra fogok tetováltatni hamarosan gondot okozhat a vezetés rögtön utána?

Figyelt kérdés
Félek hogy miután kész a tetoválás annyira fog fájni a lábam hogy nem tudok vezetni ebben van ráció??

2015. júl. 9. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

:D

Nem fog annyira fájni. És nem a lábad fáj majd, hanem a bőröd, de az már gáz lesz, ha amiatt nem tudsz vezetni.

Nekem egész karos van (lány vagyok amúgy) és a kar belső felén sokkal vékonyabb a bőr, mint a vádlin, szóval ott eléggé fájt, égett a bőröm utána, de az is simán bírható volt.

2015. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha telivádlis, akkor is tudsz majd vezetni. De ha ennyire félsz, akkor aznap ne ülj volán mögé, ott a tömegközlekedés is.

Fájni meg nem fog. Égni fog, mintha leégtél volna a napon, mellé maximum némi viszketés érzés lesz.

2015. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a combomon van, utána fájt, ahogy a táskám hozzáért, de azért nem az a szint, hogy ne lehetne tőle bármit csinálni, csak erősen kellemetlen. De vezetés közben nem hiszem, hogy bármi is a vádlidhoz érni, így biztos nem lesz gond, nem kell aggódni ^^
2015. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
meglett a tetoválás egyáltalán nem fájt utána ugyhogy simán haza tudtam vezetni. Köszi a válaszokat :D
2015. júl. 11. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!