Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek az általam...

Mi a véleményetek az általam kívánt tetoválás elhelyezéséről?

Figyelt kérdés

Egy lélegzetelállítóan gyönyörű, festett Főnixmadarat szeretnék magamra varratni.


Eredetileg a hátamra gondoltam, de ott már nincs hely, mert oda mást tervezek, oda nem kerülhet a Főnix (pedig ott volna a leggyönyörűbb).


Utána gondoltam, hogy egyik oldalamra varrom. Nos, ez az ötlet is ugrott, mert testem mindkét oldalára, hónaljtól derékig egy-egy szöveget tervezek.


A Főnix meglehetősen nagy és részletes, kidolgozott minta, úgyhogy a karjaimra, a karjaimon sehová nem fér.


Az új ötlet: a jobb combom. Kérdésem a következő:


Mi a véleményetek arról, hogy egy madarat, aminek értelemszerűen szárnyai vannak, s nem tud mást, csak repülni, s az esetek 80%-ban a repülést, az utazást, a szabadságot hivatott hirdetni, a combra, vagyis egy láb részére, (ha ennyire részletesen nem is, akkor csak azt mondom: a lábamra) akarom varratni?


Én egy kicsit furcsának, sőt, mondhatni gáznak is tartom a dolgot... hogy egy madarat, egy állatot, ami repül, a lábamra akarok varrni.


Mi a véleményetek erről?



2016. okt. 7. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ahogy a szárny, úgy a láb is közlekedésre való. A hát azonban nem való közlekedésre.
2016. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fura.

De ha meg nincs hely és a lábadra sem felel meg, akkor...?

2016. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szerintem nem lesz szép
2016. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A hátra azért szokták (szintén ezt kell írnom: az esetek 50-50%-ban) a madarakat varrni, vagy ha azt nem is, akkor holmi szárnyakat, mert igen, az igaz, hogy a hát nem repülő eszköz, de onnan jönnek ki a szárnyak... az Angyaloknál, Ördögöknél, Tündéreknél, egyebeknél. Madaraknál nem, de tudod, ilyen spirituális jelentéssel is bír a dolog, mintha a "hátadból jönne ki a szellem, a madár szelleme", vagy valami ilyesmi...


Ha nincs máshol hely? Nos, természetesen nem minden áron akarom magamra varrni ezt a Főnixet, de nagyon szeretném. És ha a combomon elfér és még jól is néz ki, akkor nagyon szeretném oda varrni.


Megjegyzem, lábra egy inkább földi állatot varrtam volna, vagy valami vízi állatot (uszony miatt), a madár meg ugye nem földi állat (föld - nekem lábam van, földön közlekedek vele, szárny - repül vele a levegőben).


Ezért vagyok ennyire hezitáló ebben a kérdésben =-[

2016. okt. 7. 21:05
 5/13 anonim ***** válasza:

A hátról jönnek ki a szárnyak - a madaraknál.

Ha rajzolok egy ezrest, azzal nem lesz valódi ezresem.

2016. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ahogy valódi szárnyam sem =-]


De érted te, mire gondoltam, no =D

2016. okt. 7. 21:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen-olyan szövegek szerintem nem mutatnak sehogy, ekkorában meg pláne nem sok teteje van. A madár sokkal jobb lenne.
2016. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jajjj, utolsó, ne is mondd!!!


De akkor, ha a Főnixet a hátamra varrom - hova varrassam a szöveget, amit a hátamra tervezek? =-(

2016. okt. 7. 22:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagy rakhatnád mellkasra, akkor a szíved fölött lenne a madár pedig a szabadságot jelöli, plusz ott nagy a felület és a madárnak igazából amúgy is a vállából nő ki a szárnya, nem a hátából.
2016. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább a szöveget a mellkasodra és a hátadra a madart, Lábon szerintem furcsa lenne.
2016. okt. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!