Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok erről a felirato...

Mit gondoltok erről a feliratos tetoválásról?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam a "Boldogságod kulcsa önmagyad megbecsülése" és a "Soha ne hagyd, hogy letörjék a szárnyaid" számomra motiváló idézeteken.

Mit gondoltok?

20 n



2017. jan. 12. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, főleg ha számodra van mondanivalója is!


Mondjuk én angolul írnám magamra, meg még hozzá valami kis emblémát. :)


23/n

2017. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszenek és motiválnak az a legfontosabb!

Rám ez van írva angolul: "Soha nem lesz könnyebb,te leszel erősebb!"


Fogytam negyven kilót és emlékszem mennyire kínkeservesen nehéz volt elkezdeni a mozgást,ma már nem tudnék meglenni nélküle és ez az idézet mindent leír számomra :)

2017. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Én ha ilyen látok, arra gondolok, hogy nem lehet túl intelligens, amiért ilyen közhelyeket varrat magára, de nem kell másokkal foglalkozni. :)
2017. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
butasag.
2017. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rajtam az van, hogy "Életedet tehetséged koszorúzza, s tehetséged következményei küldik a ravatalra" . lehet van akinek ez közhely , engem kiskorom óta kísért ez végig (édesapám ezt festette fel a falamra is annó, és visszagondolva az életem meghatározó részeire nagyon igaz.)

De ezekről a ne hagyd hogy letörjék a szárnyaid meg hasonlók nekem a "Csak isten bírálhat-Only God can judge me" jut eszembe. valamilyen formában mindig visszaköszön minden 3.tetovált emberen. nekem nem gyere be a dolog, ettől független szerintem azért is értelmetlen mert nem vagy benne biztos, csak abban, hogy tetkót akarsz. annak így sajnálom de nem sok értelme van. Nem lebeszélni akarlak, de van ismerősöm a tetoválás világában, és hetente mennek vissza, hogy takarják, meg legyen más, mert rájöttek, hogy közhely, mindenkin ez van, bem is tetszik

2017. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!