Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mikor gyógyul be annyira a...

Mikor gyógyul be annyira a tetoválás hogy már nem ereszt tintát? És az baj ha az előírt 3 napnál tovább fóliázom?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Fóliázva lassabban gyógyul.

Nekem kb 2 napig eresztett tintát.

Amikor elkészült, és másnap még be volt fóliázva, 3. nap már csak éjszakára tettem rá, aztán meg egyáltalán nem.

10 nap alatt tökéletesen begyógyult, le is hámlott

2017. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha olyan helyen dolgozol, hogy nagyon sok por, kosz, stb. menne rá, akkor érdemes tovább fóliázni néhány nappal, de amikor csak tudod (otthon, ha nem fedi ruha, nincs kosz), hagyd szabadon. Ha már erősen hámlik, akkor nem érdemes tovább semmiképp sem.

A felesleges tintát egyébként az első egy-két napban kidobja, nekem talán az első három lemosásnál volt ragacsos, utána már csak a maradék krémet mostam le mindig a fóliacserénél.

2017. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia! nekem körülbelül egy hétig "eresztett" tintát, de csak akkor amikor bekentem, hogy ne száradjon ki, és befogta belül a pólómat. (erre oda kell figyelni) semmiképpen ne fóliázd napokig, mert akkor nem levegőzik alatta a "seb". az első tetoválásomnál én még akkor is fóliáztam amikor zuhanyozni mentem, nehogy víz érje. felesleges volt, víz érheti, csak ne áztasd ki! sok sikert! :)
2017. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!