Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy tetoválás mennyire változt...

Egy tetoválás mennyire változtathatja meg az életemet?

Figyelt kérdés

2018. febr. 3. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hova szeretnéd, mekkora stb. Ha a nyakadra/homlokodra akkor azt mondom eléggé, ha valami picike ahol más nem látja csak a párod, akkor nem változik az ég világon semmi. Sok embernek van tetoválása, ez a mai világban már nem nagy dolog.

Nekem is van több is, de nem befolyásolja az életem, mert már az lenne fura ha nem lenne. Természetes, hogy van, de mindegyiket jól átgondoltam előtte, nem bánom egyiket sem. Ez azért nem mindegy.

2018. febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval. Az én tetoválásomról sem tud szinte senki, csak a párom. Szerintem egy tetoválást magadnak csináltatsz, mert neked fontos.Én legalábbis nem mutogatni akartam, ezért örülök, hogy van, de nem változott semmi. Viszont ha átgondolatlanul, rossz helyre csináltatod, esetleg a tetováló elrontja, akkor megváltoztatja, vagyis inkább megkeseríti.
2018. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ilyen tetoválásra gondoltam a karomra szerintetek?

[link]

2018. febr. 3. 18:58
 4/6 anonim válasza:
hát ennél jing-jang sárkánynál jobbakat is találsz. legalább müvészi 3d szines tetkó azt később bánja meg az ember. de ha márt tetoválás akkor annak legyen jelentése : a saját életed meghatározó dolgárol csináltatni ha nem tudsz tetko nélkül élni
2018. febr. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan és ugyanaz az ember leszel mint előtte.

Sőt! Ugyanolyan ember mint aki nincs tetoválva. Csak menőbb. ;)

2018. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jómagam grafikus és festőművész vagyok. Évekig dolgoztam tetoválóként. Nekem egy sincs!

Nagyon sokan meggondolatlanul varratnak magukra! Ez nem egy lemosható dolog, nem árt kicsit agyalni a dolgon. Ebből szempontból, jó, hogy kérdeztél itt.

Avval egyetértek, nem mindegy hová, milyen motívumot varratsz! Nem mindegy a korod sem! Én 25-30 éves kor alatt nem ajánlom! Fiatalon még fogalma nincs az embernek, mit szeretne kezdeni az életével. A tetoválás igenis befolyásolja a további létét, lehetőségeit. Ha például mások, ill. bárki által látható helyre kerül a dolog, akkor igenis vannak következményei. Nem tölthet be bármilyen állást, vagy csak öltözködési feltételekkel. Amennyiben jelentéssel bíró ábrát visel, lehetnek olyanok, akik ezt rossz néven veszik. (persze ez eléggé extrém eset)

Fiatalok estében családi viszályt is kiválthat a tetoválás. Nem feltétlenül éri meg egy tetkó miatt összeveszni a szülőkkel!

A jelentéssel bíró, valamihez, valakihez kötődő tetoválások idővel elveszthetik az érvényességüket. Aki vagy ami most fontos számodra, később semleges, ne adj isten elfogadhatatlan lesz számodra.

Még egy nagyon fontos dolog! A saját ízlésünk és a divat is folyamatosan változik. Ami ma menő, holnap már ciki lehet. Ezenkívül, testünk is változik a kor előrehaladtával. Pl. hízunk, nőknek megnő a feneke, combja, hurkák keletkeznek a fiatalon lapos hason. De olyan is van aki tetováltatásnál kondizik, izmos, kigyúrt, öregen kicsit összeaszalódik.


Ezek felett, ha mégis varratni akarsz, akkor jól válaszd meg kivel csináltatod! Egy elrontott tetkó, sok bosszúságot okozhat, javítása, ha lehetséges, sokba kerül.

2018. febr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!