Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nálatok ez alkoholizmu...

Lányok! Nálatok ez alkoholizmusnak számít, negatívum a szemetekben?

Figyelt kérdés

26 éves fiú vagyok


Napi szintem megiszom 1,vagy nagyon max 2 (ebben a melegben) korsó sört?

Barátnőm ezért akar elhagyni.....



2013. aug. 8. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
43%

1. 26 évesen már inkább férfi,nem fiú

2. Igen! Ez már alkesz kategória!

2013. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
25%
Az. Később 2-3, majd "csak" 4-5. Hörcsögképű csöves a végeredmény.
2013. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
51%

Ne az érdekeljen, hogy nekünk minek számít! Ha szeretnéd a barátnődet és meg akarod tartani, nyilván ne igyál annyit, mert ez nem létfontosság!! De ha neked inkább az alkohol kell, akkor megértem a nőt!!


Idegesítő ha a párom minden nap előjön a na most iszom egy sört dumával. Szerintem ez kicsit sok lenne.

2013. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem vészes, én nem innék mindennap sört, de mondjuk ha nyaralok egy hétig akkor lecsúszhat pár sör naponta. De semmiképp nem szakító ok szerintem, nem az van, hogy beb.aszol mindennap szomjad oltod. Belefér.
2013. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
60%
Ebben a melegben én is nagyon megkívánom a sört, szinte minden nap iszom a nyáron, mert szeretem. De alkohol menteset... Ez a megoldás. Ha ez neked nem jó, akkor az már alkoholizmus, még ha kezdeti stádiumú is...
2013. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
39%

Hát… Én biztosan szóvá tenném. A napi egyből könnyen lesz kettő, három…

Nem értem, mi a gond. Ha nem vagy alkesz, simán le tudsz mondani róla. Ha nem tudsz lemondani, akkor alkesz vagy. Alkoholmentes italokat is le lehet hűteni, ugyanolyan jólesnek a melegben azok is.

2013. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem mindennap rendszeres hanem msot a melegben akkor gondoljon már bele hogy ebből mennyi szívódik fel... Persze ha valaki mind a 365 nap megiszik 2 üveggel az betegség de ez így szerintem nem, de gondolom ez az első nyaratok együtt, ha ezért egy csaj engem elhagyna akkor menjen is a levesbe ha az ember akar mindenkiben tud negatívumot találni de a párkapcsolat azért az ami mert elfogadjuk a másikat...
2013. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 A kérdező kommentje:

ma 17:13


tökéletesen igazad van.

barátaim szerint se számít gáznak napi 1 sör,biztos hogy ebben nem fog korlátozni,ha nem tetszik neki,akkor ez van

2013. aug. 8. 17:18
 9/88 anonim ***** válasza:
31%
Nálam ez mondjuk már kizáró ok kapcsolatnál. Bele sem kezdenék inkább.
2013. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 A kérdező kommentje:

Ha nem vagy alkesz, simán le tudsz mondani róla. Ha nem tudsz lemondani, akkor alkesz vagy.


Mi a f..szért mondanék le róla?

Nem szoktam részegre inni magam.....

2013. aug. 8. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!