Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nálatok ez alkoholizmu...

Lányok! Nálatok ez alkoholizmusnak számít, negatívum a szemetekben?

Figyelt kérdés

26 éves fiú vagyok


Napi szintem megiszom 1,vagy nagyon max 2 (ebben a melegben) korsó sört?

Barátnőm ezért akar elhagyni.....



2013. aug. 8. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
64%
Na most akkor aki itt kiabál, hogy milyen szörnyűség a napi 1-2 sör az k-u-r-v-a gyorsan kezdjen el utána nézni hány kutatás történt a mérsékelt (1-2 korsó) napi szintű sörfogyasztás hatásáról! Az ég világon semmi baja nem lesz sőt! EGÉSZSÉGES! Kismillió honlapon írnak különböző kutatásokról ahol bizonyították a jótékony hatásait.
2013. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
100%

+ azt is mond neki, hogy minden férfi ezt csinálja nyáron:D


Nem csinálja ezt minden férfi,max a kocsmában törzsvendégnek számító lecsúszott alkeszok


kevés olyan pasit ismerek,aki minden nap megiszik 1-2 (csak én látom h korsó,nem is pohár)sört!

2013. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
23%
Az esti stresszoldó sör altató helyett megy, és egyre több lesz. Ezért van 800 ezer-1 millió alkoholistánk.
2013. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
24%
Alkoholizmus, mert nem csak az az alkoholista, aki hulla részegre issza magát. Most nem írom le mégegyszer, mert egy hsz-ó már leírta a definíciót, de olvasd el. Lényeg, hogy én, mint nő, nem tűröm az alkoholt a kapcsolatomban. Nyilván mindenkinek más a tűrési határ, de én már rég elhajtottalak volna. Nem igazán van szükségem egy alkoholistára. 26 évesen itt tartasz. Majd ne feledd 40 éves korodban, ha visszaemlékszel erre, hogy mi megmondtuk.
2013. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
75%
Jézusom, szüleim is megisznak ennyit simán, de nem alkoholisták :D én a sört az íze miatt nem szeretem, de sommersby-ből vagy citromos sörből én is simán megiszok ennyit, ez semmi.
2013. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
33%

ma 17:37


Jaja!

Meg borítékolható a gusztustalan sörhas,büdös szájszag......

Éljél akkor te olyan pasival,aki minden nap megiszik 8 deci sört! a korsók általában 4dl-sek

2013. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 A kérdező kommentje:

"a korsók általában 4dl-sek"


nálunk 4,5-sek

2013. aug. 8. 17:42
 28/88 anonim ***** válasza:
69%

#20, okos vagy gratula :Đ 1 sör ára nyaralásra pfff...

menj vissza a szobádba, megsütött a nap.

Itt aki azt mondja ez alkoholizmus, az mind nagyon tudatlan.

Vagy, kocsma töltelék férfinek-- feleségek, barátnők, élettársak, és itt mondják meg a magukét.

Nyugodtan idd meg, a csaj csak indokot keres, hogy belédkössön.

2013. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
18%

ma 17:42


Tehát jobb esetben majd fél liter sört iszol meg,rosszabb esetben

napi egy litert!


aki szerint ez nem alkoholizmus,az bújjon el!

2013. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
94%
Atyaúristen, el lehet itt képedni néhány válaszon... 23 vagyok, legalább 3 éve megiszok majdnem minden nap egyet. Mert jól esik. És nincsenek elvonási tüneteim. Most alkoholista lennék? :O
2013. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!