Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nálatok ez alkoholizmu...

Lányok! Nálatok ez alkoholizmusnak számít, negatívum a szemetekben?

Figyelt kérdés

26 éves fiú vagyok


Napi szintem megiszom 1,vagy nagyon max 2 (ebben a melegben) korsó sört?

Barátnőm ezért akar elhagyni.....



2013. aug. 8. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem számít alkoholizmusnak. Gondolom ha nem ihatnál egy hétig sört, nem lépnének fel elvonási tünetek.
2013. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:

Egy jó alkoholista soha nem részeg! Mivel már edzett a mája bírja a piát.. :D


Ne is mondjatok le a napi májzsugorról! :P

2013. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
Csak arra válaszolj, hogy miért nem iszol alkoholmenteset?
2013. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
100%

Ki az alkoholista?

Az alkoholizmus definíciója nem egyértelmű, általában azokat nevezik így, akiknél huzamosabb, ivás nélkül eltöltött idő után elvonási tüntetek jelentkeznek. Ivási szokások szerint kétféle alkoholistát különböztetnek meg.

Az egyik csoportba azok tartoznak, akiknek mindennap szeszes italt kell fogyasztaniuk, de nem feltétlenül részegednek le. A másik csoportba tartozók ezzel szemben általában csak hetente vagy hétvégén isznak, de nem képesek megállni a teljes lerészegedésig. Náluk olyan is előfordul, hogy hónapokig nem isznak egy csepp alkoholt sem, aztán pedig napokig ittasak.

2013. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
59%
Én sem értem mért kell ezen ennyire kiakadni... Nyár van, én is szinte mindennap megiszok 1 doboz sört, mégsem halok bele, ha elfogy és nincs kedvem lemenni a boltba venni, mert olyan meleg van. Szerintem próbáld meg vele megbeszélni, hogy ezentúl max. 1 korsó sört iszol és azt is csak azért, mert ilyenkor jól esik. + azt is mond neki, hogy minden férfi ezt csinálja nyáron:D
2013. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
Nem csinálja minden férfi. AZT igen, alkoholt inni nem.
2013. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:

Nem a f*ért, hanem érte. Nem azt kérte, hogy hozd le a csillagokat, hanem, hogy igyál mást. Ez nem nagy dolog… És biztosan nem úgy gondolta, hogy soha az életben többet, hanem hogy mondjuk ne minden nap. Ennél nagyobb „áldozatokat” is kell hozni egy kapcsolatban, ha nem akartok állandóan vitatkozni valami hülyeségen.

6/16

2013. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 A kérdező kommentje:

"azt is mond neki, hogy minden férfi ezt csinálja nyáron:D"


Mondtam neki,de szerinte akk is túlzás a napi egy sör.....

2013. aug. 8. 17:33
 19/88 anonim ***** válasza:
82%
Nem alkoholizmus, és a "kedves" barátnőd csak ürügyet keresett és talált, hogy elhagyjon.
2013. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
17%

Nem alkoholizmus szerintem de én személy szerint tuti elhagynálak. Gondold már el amennyi pénzt sörre költesz naponta, azt mind összegyűjtenéd pl. egy nyaralásra vagy valami.

Ha dohányzol is mellé az még rosszabb. Bocs

2013. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!