Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyan nagy baj, ha vannak...

Olyan nagy baj, ha vannak elvárásaink a jövendőbeli párunkkal szemben, de mi is hasonlót tudnánk neki nyújtani?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy akinek nincs párja, talán túlságosan válogat. Rám, úgy érzem, igaz ez, de olyan dolgokat "várok el" a jövőbeli páromtól, amiket én is tudnék neki nyújtani- értem elsősorban a szellemi értékeket, belső tulajdonságokat és közös érdeklődést. Ezek a dolgok nekem nagyon fontosak, cserébe a külső nem annyira foglalkoztat. Mégis olyan, mintha lehetetlen lenne párt találni így. Ennyire felszínes lenne a világ, ezek az értékek (szinte) eltűntek volna? S csak az engedheti meg magának a "válogatást", akinek tökéletes külseje van, a többi meg érje be azzal, ami jut neki??
2013. aug. 25. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb.:/
2013. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenki válogat. Hiszen mindenkinek van egy értékrendje, egy típus, amire "bukik", tulajdonságok amiket szeret vagy amiket utál a másik félben. Ezek alapján minden válogatunk.


Nincs ezzel baj. Nem kell leragadni az első fiúnál, csak hogy legyen valakid. Az úgysem az igazi. Megéri kivárni.

2013. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki az aki az ilyen kérdéseket nyitogatja, de ennyire ostoba felszines embert én még nem láttam a világon, mint ez.


Komolyan, nem találsz egy normális, épkézláb kérdést? ami tartalmas, ami érdekes? csak ez?


Nem unod még?

2013. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz, ez az első ilyen kérdésem. De azért be kellett szólni.
2013. aug. 25. 19:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem baj. Igazából csak azok szólnak be emiatt, akik maguk semmit nem tudnak nyújtani, ezért nyilván azt szeretnék, ha a másik fél semmit nem várna el.


Nekem is magasak az elvárásaim, de őszintén nem érdekel, hogy az ilyen emberek mit mondanak. A páromtól megkapom, amit szeretnék cserébe én is megadom neki, amire neki van igénye. Ennyi. Megalkuvással az ember nem lehet úgyse boldog.

2013. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kevés, de fontos dolgokat várok el, és talán kicsit többet is adok, mint kérek.
2013. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem vagyok egyedül...
2013. aug. 25. 19:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem alap, hogy csak olyannal jövünk össze, aki szinte teljesen tökéletes nekünk, akivel maximálisan jól érezzük magunkat, aki úgy jó, ahogy van, és nem akarunk már rajta formálni semmit. Ez nem azt jelenti, hogy külsőre és belsőre is hibátlannak kell lennie, de NEKÜNK a legjobbnak kell lennie. Én vártam, míg találkoztam ezzel az emberről, és megérte. Négy éve vagyunk együtt, semmi kompromisszumra nem volt szükség,mert első perctől kezdve egy hullámhosszon voltunk.

Mellesleg szerintem pont hogy megkönnyítette a dolgomat, hogy átlagos, nem túl feltűnő külsejű lány vagyok, mert alapból észre se vettek azok, akiket szerettem volna elkerülni :D A tökéletes külső sokszor lehet átok szerintem.

2013. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor van baj ha vki pl filmsztárra vágyik de ő csak egy átlagos lányka


De ez csak egy durva példa volt, van enyhébb is..

2013. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!