Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Haza akarom vinni a barátom,...

Haza akarom vinni a barátom, de félek, hogy mit szól a lakásunkhoz. Felkészítsem rá? Vagy hagyjam, hadd érje a meglepetés?

Figyelt kérdés
Külsőleg elég gáz a házunk, a kapu roskadozik, a tetőnk úgy ahogy de a helyén van, a fal külső része málladozik. Az udvaron sok minden van... Semmi kosz vagy ilyesmi, de felesleges cuccok. Pl. régi szekrények, rég cuccok dobozokban. Hát végül is ha úgy vesszük szemét. Belül sem jobb a helyzet. Már a bejárati lépcső tönkre van menve, az ajtó ronda, össze van kaparva, ronda néhol törött ablakjaink vannak, csúnya színű falak, öreg bútorok, kis hely. A legkatasztrofálisabb a konyha és a fürdőszoba. Takarítjuk rendesen, de pl a fürdőben négy féle színű csempe van, öreg még a wc is, a kádról pattog le a zománc. stb. tudnám még sorolni, a konyhában a fal ronda, a szekrény omladozik, még székünk sincs ha hiszitek ha nem. A barátomék sem olyan nagyon gazdagok, de modernek a bútorok, látszódik az, hogy nagyon vigyáznak mindenre. És most ilyen helyről eljön hozzánk, nem is tudom mit csináljak. Anyát annyira nem érdekli, de mi a testvéremmel állandóan takarítunk, hogy legalább ami van az nézzen ki valahogy. Mondjuk biztos tudja, hogy nem vagyunk olyan jó helyzetben, nincsenek drága cuccaim, ruháim, semmim kb. Ami nem zavar, csak félek, hogy a lakás láttán kiábrándul. Egész nyáron könyörögtem , hogy fessük ki legalább a konyhát, de én beszélhetek.. Úgy én el tudom fogadni, hogy itt élek, mert van rosszabb is, csak félek, hogy milyen reakciót vált ki belőle. Először mondjam el neki szóban mire számíthat?
2013. nov. 3. 23:14
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Én még rosszabb körülmények között élek hazavittem a barátom nem engedtem,hogy benyissona fürdőszobába. Lássatok csodát megszerelte elsőre a fél fürdőszobát..
2013. nov. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nem kell paráznod!Ha szeret,akkor téged szeret és nem azt ahogyan élsz!

Anno nálunk is ez volt,de takarítottunk rendesen stb..Még se szégyelltem,ez volt ezt kellet elfogadni!S egy pasim se szaladt világgá :)

2013. nov. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
engem személy szerint, totál nem érdekelne ez!
2013. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ilyesmi helyzetben volt a volt barátnőm is, bár azért ennyire nem volt durva, de mondta ő is mikor először mentem hozzá, hogy ne számítsak hűű de milyen házra... Én meg mondtam, hogy nem kell aggódni, a miénk 6-7 éve átépítés alatt van, úgy hogy nincs is még kész minden. :D


Marhára nem tud érdekelni, hogy egy embernek mennyi pénze van, amíg nem belőlem akar megélni, mert én is csóró vagyok. :D

2013. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy elcsépeltnek tűnik, de jussanak eszedbe a mesék!

Hamupipőke nem igénytelen volt, csak szegény. Komolyan, én 21 évesen ismertem meg a páromat. Amikor ő megtudta, hogy a szüleim meghaltak és egyedül nevelem a húgomat, bizony megijedt, mert voltak rossz tapasztalatai. De mivel tisztaságot(nem pompát!) talált megnyugodott. 20 éve a férjem és ugyanabban a kis lakásban élünk két gyerekkel. Ők sem szégyenlik!

2013. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ennekem meg nincs baratom, de en is tartok attol a pillanattol, amikor haza kell hoznom.

Nalunk a lakas total atlagos, nincs nagy szepseg, de tiszta. Nincsenek draga butorok, bor uloganitura, de hangulatosnak mondanam. Sokat faradoztunk, hogy legalabb ilyen legyen.

Viszont az egesz tanyan van, kulteruleten, amirol sokmindenkinek negativ velemenye van. En csak ettol felek.

2013. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A te helyzetedben szerintem eleg, ha szep rendet csinaltok. :) Nem ezen kell, hogy muljon egy kapcsolat szerintem- ha megis, akkor ott valami nem jo.
2013. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
16-os nincs a tanyákkal semmi gond, sőt egész hangulatos lehet, ha szép a környezet is mellette, esetleg van a közelben egy erdő... :D
2013. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, meg hát jól esik, hogy ezt mondjátok így gondoljátok, megnyugodtam valamennyire. Meg hát.. nem is értem, hogy juthatott eszembe, hogy majd ezzel baja lesz, messze ő a legértelmesebb pasi akit ismerek. Úgyhogy remélem :)

Szerintem a tanya nagyon klassz hely, régen sokat jártunk ki egy közeli tanyára. Arról sosem lennék rossz véleménnyel. Lehet egy nagyvárosinak érdekes, de fantasztikus lehet állatok az udvarban, nincs nyüzsgés.

2013. nov. 4. 17:17
 20/26 anonim válasza:
100%

Szerintem ha a házatok állapota miatt megváltozik az, amit irányodba érez, akkor jobb ha te is elgondolkozol azon, hogy értékes-e a kapcsolat.

Az persze nem baj, hogy tartasz a látogatástól... én is féltem amikor a barátomat haza kellett hozni, régi a lakás és évek óta nincs pénzünk felújítani. Azóta már majdnem 3 éve együtt vagyunk.

Nálunk koszosak a falak, van néhány repedés is rajtuk, a fürdőben olyan vízkő vagy tudom is én mi van a csempén amit eddig semmi nem szedett le és úgy néz ki, mintha nem használnék felmosót. Pedig de. :) Csak sajnos hiába takarítok ki, a fal, csempe stb. elég sokat ront az összképen. Úgyhogy megértelek! Viszont úgy gondolom ha tényleg szeret a barátod, akkor ez nem fogja érdekelni.

2013. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!