Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti ilyen helyzetben...

Lányok, ti ilyen helyzetben minek örülnétek?

Figyelt kérdés
Egy egyetemi buliban együtt táncoltam egy rövid ideig azzal a csajjal, akivel már korábban is szemezgettem órán és borzasztóan tetszik. Viszont a rövidke tánc után eltűnt, de biztos vagyok benne, h nem konkrétan miattam, mert láthatóan élvezte (és egyébként az este folyamán láttam kétszer is ahogy elhajtott nyomulósokat) Nem tudom h folytassam, azóta már láttam őt órán, kínos összepillantás stb. de nem tudom, hogyan is kéne közelednem felé. Értelmes tanácsokat szeretnék tőletek kérni! K.
2013. nov. 25. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá beszélgetni.
2013. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Odaülsz mellé, és elkezdesz vele beszélgetni.

Én is voltam fiatal srác tiszta zavarban, csak azt kell megérteni, hogy a sűlt galamb nem repül, pláne nem a szádba.

Ha kell a lány, akkor vesd be magadat. Ha itt variálsz, akkor elúszik a lehetőség, azé lesz aki ezt megértette.

Nagyon tömören: enged le a golyóidat, és légy férfi :))))

2013. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, de ezzel nem vagyok kisegítve :/
2013. nov. 25. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobb tanács nincsen. Minden fejben dől el.
2013. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az elsőnek írtam..

köszsönöm szépen a tanácsot, de én már egyszer bedobtam magam, a buliban nem ő jött oda táncolni velem :P

2013. nov. 25. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazuk van, mégis mit vársz? Ultimate solutiont? Valami dumával menj oda, vagy nyomass keményebb jeleket (mittom nézd, mint állat), ha nem reagál, akkor meg fölösleges hajtani. :D
2013. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na megszólítottad már?

Amúgy igaza van az előzőeknek.


23L

2013. dec. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!