Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Összejönnétek okos, normális...

Összejönnétek okos, normális családú és csak származásilag cigány lánnyal?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 12:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
53%

ŐŐŐ...hoszútávon semmiképse

(gének)

Meg máshogyse

(gyomrom)

2014. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
70%
Nem, mert lehet ellopná az eszterga gépünket. :C
2014. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
66%
ÓÓ, az már rasszizmus szerinted, hogy nem kell a cigány nő? Nem azt mondta, hogy ki kellene irtani őket, csak annyit mondott, nem szereti őket. Kötelező szeretni a cigányokat? Mi vagy te, valami eszetlen neoliberális jogvédő??
2014. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
82%
Hát a cigány az cigány!! Ne haragudj!! Csak őket lehet okolni, hogy ilyen vélemény van róluk. Érdekes vannak itt Kínai emberek is. Aranyosak, kedvesek, tudnak viselkedni, dolgozni és nem igénytelenek. Azzal azt mondanám miért ne!!
2014. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 A kérdező kommentje:
A rasszizmus nem ott kezdődik, hogy ki kellene írtani őket, hanem hogy különbséget tesz valaki két személy között akkor is, ha ők egyénileg egyébként csak a bőrszínükben különböznek, és semmi másban.
2014. febr. 15. 13:14
 16/76 anonim válasza:
60%
SOHA
2014. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
58%

"Nem vagyok rasszista, de [rasszista megnyilvánulás]."


:D

2014. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
84%
A kérdés egyértelműen provokatív. Egyébként az emberek nagy része ne szereti,és nem tolerálja a cigányságot. Ez így van,ha kimondjuk ha nem. Vitatkozhatsz nap esti,de kíváncsi leszek belőled mikor jön ki a mentalitás. De gondolom még a kérdésed törlése előtt.
2014. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
86%
Akkor kérdező, te nagyon el vagy tévedve. Egyébként, ha az, hogy nem szeretem a cigányokat, szerinted már eleve rasszizmus, akkor tudod mit? Ezek alapján rasszista vagyok, igen. Akkor sem jönnék össze cigánnyal, ha az életem múlna rajta.
2014. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem az USA!! Ez a szó onnan ered! Mert a nígerek miatt.

Nehogy már ne legyen egy Magyar és Cigány különböző! Más a bőrük színe és más a viselkedésük és élet felfogásuk is. Ezt, hogy ki mondjuk ezt a tényt ez nem rasszizmus. Ez tény és demokrácia van. Azt mondok amit gondolok. Senki sem kényszerítheti rám, hogy szeressem a cigányokat mikor nem szeretem. Akkor az már nem demokrácia!!


A rasszizmus az: Ha elkezded őket irtani! Ennyi erről a Románok is rasszisták! Nem szeretik a Magyarokat. A szlovákok is azok! Vagy a Németek is mert nem szeretik a Lengyeleket.


Nem tudod mi az a rasszizmus csak ez látod a tv-ben.

2014. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!