Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Összejönnétek okos, normális...

Összejönnétek okos, normális családú és csak származásilag cigány lánnyal?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 12:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
Te sem éltél még cigányok mellett, mi? Látszik. Szerinted nincs alapja, szerintem meg van.
2014. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:

Eleve úgy kellet volna feltenni a kérdést.


Van-e bajotok azzal ha egy Magyar és Cigány össze jönnek egymással!


Szerintem a válasz egyértelmű lett volna. Mindenki azt írta volna, hogy kit érdekel. Azt csinálsz amit akarsz. Nincs vele baj.


Te azt kérdezted, hogy nekem vagy nekünk kell-e cigány. A válasz az, hogy nem kell!!!

2014. febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel örökbe is fogadhatnál egy egész családot, nem?
2014. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 A kérdező kommentje:

Ha úgy tettem volna fel a kérdést, akkor nem az derült volna ki, hogy TI megkülönböztettek-e magyart és cigányt (ha egyébként ugyanolyan a személyiségük), hanem csak az, hogy zavar-e, ha valaki nem különb9zteti meg őket :)

Én pedig nem erre voltam kíváncsi.

2014. febr. 15. 14:08
 45/76 anonim ***** válasza:

Nehogy már a Cigányságot egyenlővé tedd a Magyarsággal!

Ki kérem magamnak ezt a megaláztatást. A világban ha szétnézel ( Németország, Francia, Canada stb..) Sehol sem szeretik őket és senki sem tartja velük egyenértékűnek őket a saját népéhez képest. Ez csak is a Cigányság bűne!! Lassan már a Cigány szó csúnya szónak számít. Azért mert úgy viselkednek!! Érdekes a Magyar vagy Lengyel szó nem csúnya szó! A Cigányság meg úgy tud javítani ennek a kérdésnek az eredményén ha megtanul viselkedni és élni. Mint egy kúlturált európai ember.

2014. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 A kérdező kommentje:
Ismerek egy cigánylányt, aki sokkal okosabb nálad, kedves utolsó válaszadó, tud normálisan érvelni, és helyesen írni magyarul, veled ellentétben :) erre mit lépsz?
2014. febr. 15. 14:19
 47/76 anonim ***** válasza:
Azt, kedves kérdező, hogy akkor menj, és keveredj szépen a cigánylányoddal, és ne akarj itt minket osztályozni.
2014. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kijött belőled a Cigány! Erről beszéltünk!! Hidd el, ha egy hivatalos levelet kellene megírni akkor megírnám hiba nélkül. Míg egy koszos cigánnyal beszélek addig nem! Ezt lépem! Ja és ragadj vele össze!! Tudod, mint a kutyák.
2014. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
Na, mivan, ennyi volt a vita?
2014. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
Úgy látszik! Pedig kezdtem élvezni!
2014. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!