Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Összejönnétek okos, normális...

Összejönnétek okos, normális családú és csak származásilag cigány lánnyal?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 12:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
60%

Onnan, hogy még nem láttam a vért vízzé válni!!

Nem, nem, soha!!!

2014. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
60%
Értsd már meg kérdező,hogy nincs olyan hogy másmilyen!!! Egyformák vagytok, belőled is ki fog jönni a mentalitás. Tök mindegy milyen vagy,milyen a családod,vagy bármi.
2014. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 A kérdező kommentje:

Szóval ha jól értem, akkor szerintetek nincs olyan, hogy szabad akarat, hanem a vér előre meghatározza egy-egy embernek a személyiségét és sorsát.


Nos, nézzetek utána légyszi a családfátoknak, egészen a középkorig, és lássatok csodát! :) (Mint egy ismerősöm nemrég, aki utánanézetett, hogy ő mekkora 100% magyar, és a XVII.századtól kezdve már szinte mindegyik cigány volt :D)

2014. febr. 15. 13:45
 34/76 anonim ***** válasza:
Persze! Majd i.e. 2000-ig vissza nézzük a családfánkat. Neked elég ha csak rá nézel anyukádra meg apukádra!
2014. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
64%
Mondtam hogy kijön belőled. :D Tipikusan az "azé me cigány vagyok?" mentalitás, és mindenki rasszista akinek más a véleménye,és különben is mindenki cigány. Aha,értem. Látod? Erről beszélünk.
2014. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
64%
Ügyes vagy, okos vagy kérdező. Örülj neki, hogy cigány vagy, és kész. Nekem akkor se kellenél, ha te lennél az egyetlen nő a világon.
2014. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 A kérdező kommentje:
Sem nő, sem cigány nem vagyok :) Csak valaki, aki szeretne megérteni egy jelenséget, de nem sikerült ezek alapján egyelőre :D
2014. febr. 15. 13:53
 38/76 anonim ***** válasza:
Akkor buta vagy kérdező! Ha neked kell a cigány leányzó ám legyen! A te döntésed és demokrácia van. Ezért fogad el mások véleményét és akaratát. Nekem nincs bajom azzal ha neked cigány csaj kell. Azzal van bajom, ha rám akarod erőltetni, hogy nekem is az kell.
2014. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
38-al teljes mértékben egyetértek. Ha neked cigány kell, akkor gyere össze egy cigánnyal, és kész. Rám meg ne akard erőltetni az ideológiád.
2014. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 A kérdező kommentje:
:D Nem akartam ráerőltetni semmit senkire. A kérdésnek semmi köze a valós helyzethez, azért tettem fel így, hogy kiderüljön számomra, miért különböztetnek meg az emberek valakit, aki egyébként teljesen magyarként viselkedik, csak azért, mert más a származása, és semmi okot nem ad a megkülönböztetésre, de csak ilyen homályos "a vér nem válik vízzé" válaszokat kaptam, amit az ég világon semmi sem bizonyít. És mégis ilyen bizonyítatlan semmikre építik az emberek más emberekhez való hozzáállásukat. Szóval igazából semmi újat nem tudtam meg.:D Csak hogy mennyire ostobák és irracionálisak az emberek, és végig sem gondolják, hogy van e BÁRMI alapja annak, hogy így és így gondolkoznak.
2014. febr. 15. 14:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!