Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik hogy sokkal kevesebb...

Létezik hogy sokkal kevesebb a férfi a 25-35 év közötti korosztályban?

Figyelt kérdés

Én is és sok barátnőm egyedülállóak vagyunk.


Kb azt tapasztaltjuk, hogy nincs szabad pasi.

Mindenkinek van már felesége, barátnője, még sokszor szeretője is.


Mintha egy pasira 2-3 nő jutna.


Kezdjünk keresni külföldi pasikat vagy várjunk a csodára?

:D



2014. márc. 9. 02:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%
egy csinos szeretőnek mindig van hely,úgyhogy ne add fel.
2014. márc. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedjetek fiatalabb pasikkal, problem solved.
2014. márc. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
itt vagyok en neked :D
2014. márc. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én is egyedülálló vagyok 25/F
2014. márc. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 DreamWeaver ***** válasza:
83%
Személyemben máris van egy egyedülálló férfi a megjelölt korzónában. Egyik haverom, az már kettő. És még sokan. A KsH adatai szerint ma Magyarországon 44-45 éves korig a férfiak és a nők aránya sorrendben 52%-48% és 51%-49% között mozog. Szóval 1 nőre kb 1,04, 1,05 férfi jut. Azaz 1. :) A minden pasira 2-3 nő kb 90 éves kor felett stimmel. Ha itt GYK-n eltöltötök egy kis időt és nézelődtök a kérdések között, azt látjátok, hogy a 25-35 éves férfi korosztályban (ha igaz a történet) rengetegen szüzek, nőgyűlölők, a nőkből kiábrándultak. Változtathatnának a helyzetükön, gondolkodásmódjukon, kérhetnének segítséget szakemberektől, de nem teszik. És ezzel kvázi önként mondanak le a lehetőségeikről és sikereikről. Momentán más indokot nem tudok mondani. :)
2014. márc. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Itt vagyok pl. ééén! Jöhetsz a sok barátnőddel akár egyszerre is! :D
2014. márc. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
én is egyedülálló vagyok.
2014. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező egy gonosz kis kérdés, hány évesek vagytok?

Egyébként a 25-35-ös férfi korosztályban azért van kevés szingli férfi, mert ez a férfi aranykor kezdete. A legtöbb férfi ebben az életkorban néz ki a legjobban, ekkor a legkelendőbb. Arról nem is beszélve, hogy azok az emberek akik családot szeretnének, és van egy kis agyuk, azok ebben a korban már komolyabban elkezdenek keresgélni. Továbbá az egzisztencia is ebben a korban kezd kiteljesedni.

Ami az oldalon síró szűz férfiakat illeti ők általában nem a 25-35-ös korosztályból hanem a 20-30, de inkább a 20-25-ből vannak. Az ő idejük még nem jött el.

Ami a ti szerencsétlenségeteket illeti, annak több oka lehet. Elsősorban a túl nagy igények, melyek ellensúlyozásaként nem sokat tudtok letenni az asztalra. Egy befutott férfi nem fog hasra esni egy cuki pofitól, ha semmi mást nem tudsz nyújtani mellette. Aki pedig hasraesne, az nektek nem kell. A korodat pedig azért kérdeztem, mert a nők aranykora 18-30 között van, és minél közelebb vagy a harminchoz annál kevésbé leszel kelendő, pláne az olyan férfiak szemében akik komoly kapcsolatot és családot szeretnének.

2014. márc. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként vicces, mert 25 alatt pont szabad nőt nem találni az istennek sem, mert a 20-25 közötti nők számítanak gyakorlatilag minden valamirevaló férfi kedvenc vadászterületének.
2014. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Ert a ti jobban kinéző,nyitottabb felükkel ismerkedtek.

A másik felét is vegyétek emberszámba..

2014. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!