Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik hogy sokkal kevesebb...

Létezik hogy sokkal kevesebb a férfi a 25-35 év közötti korosztályban?

Figyelt kérdés

Én is és sok barátnőm egyedülállóak vagyunk.


Kb azt tapasztaltjuk, hogy nincs szabad pasi.

Mindenkinek van már felesége, barátnője, még sokszor szeretője is.


Mintha egy pasira 2-3 nő jutna.


Kezdjünk keresni külföldi pasikat vagy várjunk a csodára?

:D



2014. márc. 9. 02:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is a két fiatalabb barátnődnek, még sok esélye van. Valóban lejjebb kell tennetek a lécet. Ebben a korban már pocakosak vagyunk, nem járunk szórakozóhelyekre, és nem a külsőnk a legfontosabb. Arról nem is beszélve, hogy meló mellett nem sok idő jut a csajozásra. Az állandó fáradtság miatt sem, bírunk 2-3 órát az ágyban, főleg nem naponta. Ja és vagy nősek, vagy válófélben, vagy elváltak, vagy "lúzerek" vagyunk. Az elváltaknak meg még gyerektartást is kell fizetniük, miután kisemmizték őket. Nem ideális férjjelöltek, de vagy nagyon szeretnek, vagy nagyon utálnak. De csak azután miután rendbe tettétek a lelkét. Persze kivételek mindig vannak. Igazából nem is ismerek senki korombelit, aki nőtlen lenne. Azért fel a fejjel, mert a kisugárzás a legfontosabb.

Ha gondoljátok, akkor megbeszélem az asszonnyal, és elveszem közületek a két idősebbet. Akkor ti lesztek a 2,3 feleségeim. :)

36F

2014. márc. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

21:


Aranyos vagy, köszi a bíztatást. Igyekszem nem eret vágni.

:-)

2014. márc. 10. 01:18
 23/28 anonim ***** válasza:
nincs pocak, se feleség, se egyéb gond
2014. márc. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
82%

Miért akarnék megnősülni? 36 vagyok, itthoni viszonylatban elég jó munkám van versenyképes bérezéssel, kényelmes padlófűtéses albérletem, tehermentes autóm. Vannak hobbik, tudok is áldozni rájuk, időt is, pénzt is. A gyerekprogram nem nagyon érdekel, nincs kedvem elhajítani a kényelmes életem ilyesmiért. Persze szokott jönni a "majd valaki elkapja a t_ködet" szöveg, de szerintem csak irigykednek amikor hiába jönnének velem valahova, az asszony benyomja a tilt gombot. Vagy beteg a gyerek, vagy elvitte az iskolakezdés a költségvetést. Majd sajnálom őket, ha lesz rá időm, mindenki önként választhat mit is akar. Persze sokan inkább mennek az árral, mert szerintük ez az élet rendje, aztán keseregnek néhanapján. Aki pedig a "majd senki nem nyitja rád az ajtót öregen" lemezt szeretné feltenni, attól kérdezem mi a garancia arra hogy 3 gyerekkel nem egyedül fog egy öregotthonban elsorvadni?

36 ffi

2014. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
40%

utolsóval egyetértek.ráadásulo akinek lesz valódi pénze ápolóra, valószínűbb hogy jobban kezeli kmajd mint a 3 külföldön élő gyereke. vagy a 3 gyerek aki megutálta és ugyanúgy nem nyitja rá az ajtót. vagy a 3 minimálbérből güriző eladósodott gyerek. vagy a 3 narkós börtöntöltelék gyerek...


igazi társat meg úgysem lehet találni, a házasság meg csak apénzről szól. miért ne lehetne valakinek szbaad élete, főleg, ha van ideje önmagára és 40 évesen is kinéz 20nak? az olyan nem szorul narancsbőrös lógómellű kikent 30 éves nőkre.

2014. márc. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Eret még viccből se vágjál! Még nem maradtál le semmiről. Az utolsó válaszokban megmutatkozott, a keserűség, a lemondás. Vigyázz a jó kedélyedre, hogy még egy pillanatra se add fel. Jó csajok vagytok! Fel a fejjel, ki a mellel, és irány pasizni. :-)
2014. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt:

36F

2014. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Maximálisan igazat adok a 24esnek! Végre egy épeszű ember, ki látja a szakadékot.
2014. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!