Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Szerintetek? Ha egy...

Fiúk! Szerintetek? Ha egy pasi konkrétan kinyilvánítja, hogy nagyon tetszem neki, miért van az, hogy egyszer feltűnően keres, máskor meg mintha kerülne vagy konkrétan elfelejtkezik rólam?

Figyelt kérdés
Nem úgy értve, hogy nagyon rejtőzködne vagy ilyesmi, de fura, nem értem... Pl.: Van úgy, hogy a közelében vagyok, odajön, odahív, beszélget stb, máskor meg nem vesz tudomást rólam...Fél vagy mi?

2014. márc. 23. 11:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sosem kezdenék ki foglalt pasival. Ő kezdeményez minden beszélgetést, találkozást (baráti, mivel csak beszélgetünk, személyes dolgokról is), ő keres engem. Én soha. Igen, nagyon teszem neki. Egyszer azt mondta, ha nem lenne barátnője akkor..utána na meg simán megfeledkezik a lányról és komoly célzásokat tesz (szexuális. Volt úgy, hogy rákérdezett megpróbálnám e vele. Én poénosra vettem, ilyenkor hárítok inkább. Mire ő azt írta: "komolyan kérdezem, de meg elhülyülöd..." Mi a frász? Na ezért nem értem, hogy mit is van... Továbblépnék, de...egyelőre nem megy.
2014. márc. 23. 13:32
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem itt az lehet, hogy valami gond lehet a barátnőjével levő kapcsolatban és nálad próbálná ezt kiegyenlíteni.

Lehet hogy jó fej meg minden, de az én tanácsom az lenne, hogy nem érdemes kikezdeni az ilyennel.

Gyanítom, hogy csak arra kellenél neki és semmi többre.

Egyébként hány évesek vagytok?

2014. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A srác 18, én 20. Hát remek...:/ Persze tudom, benne van a pakliban. Legalábbis hogy azt megpróbálná...az a baj, hogy vonz engem a srác, pedig úgy szeretném kiverni a fejemből.
2014. márc. 23. 13:42
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos ez így van, akit nagyon el akarunk felejteni arra gondolunk igazán.

Számára, hogy nem adod magad könnyen még nagyobb kihívás leszel erre készülj fel.

Tudom, hogy nehéz kiverni a fejedből, de arra gondolj, hogy mi lenne ha megtörténne a dolog és utána otthagyna.

Ha barátnője mellett ilyenekre vetemedik, hogy mások után járkál akkor nem lehet valami egyenes fickó.

Nem lejáratni akarom, csak szeretném ha tisztán látnál.

Egy valamirevaló kapcsolatban mind a férfinek, mind a nőnek bizonyítania kell, hogy kiérdemelje a másik bizalmát.

A bizonyítás pedig nem merül ki abban, hogy a testiségről áradozunk csak, persze ez vonzó dolog, de sok más is kell egy ép kapcsolathoz.

Mivel elárultad korod én is leírom.

26/F

2014. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igazad van. Ne gondold, hogy nem gondoltam arra az eshetőségre, ha a mostanival félrekacsingat, akkor HA esetleg velem összejönne, ugyanezt tenné... Az is benne van a dologban, hogy hiányos a kapcsolatuk, de ez akkor sem megoldás, mármint a félrelépés. Ha már a gondolat komolyan megfogalmazódik valakiben, ott bibi van. Szerintem, legalábbis. Már ha a hangját meghallom, vagy tudom, a közelemben van, mágnesként vonz, teljesen összezavar. Önkontrollom a nullán...:/ Nem jellemző rám az ilyesmi...Azon leszek, hogy lezárjam! Remélem idővel sikerül.
2014. márc. 23. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!