Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/pasik/férfiak. Titeket...

Fiúk/pasik/férfiak. Titeket mennyire zavar/vonz ha egy nő ilyen személyiségileg?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, a kinézetével nincsen bajotok, de maga a lány eléggé visszahúzódó, kevésbé beszédes, és inkább egyedül otthon ülős? persze ha valahova el van hívva (ami érdekli) elmegy, szórakozik, de nem minden hétvégén.. A kapcsolati dolgokat, pl a másik fél, a megcsalás stb meg komolyan veszi, ilyen téren meg abszolút becsületes, komoly..?

Ezt azért kérdezem mert érdekel a véleményetek, hogy menyire kezdenétek egy olyannal aki unalmasnak tartja magát, és nem áll szándékomban a gy.k.-t társkeresőnek használni, nem ezért teszem fel a kérdést, csak igazából én is ilyen vagyok, de azt tapasztalom, hogy a legtöbb srác a bevállalós bulizós úgymond komolytalan kapcsolatokat keresik 30 alatt, ami valamilyen szinten természetes, mert egyszer fiatal az ember, de ennek ellenkezőjét meg tömegével olvasom akár itt ezen az oldalon is..

És akkor most mi van? várjak arra, hogy elmúljak 30 és akkor keressek valakit, vagy kezdjek egy nálam majd 10 évvel idősebb férfival? na jó ez utóbbi nem a kérdés része, csak panaszkodás ><


2014. máj. 30. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem zavar. De akkor ne írjak privit?:D
2014. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ez a jobb, hidd el nekem!


30+F

2014. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna :)
2014. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 30, de korábban is mindig normális kapcsolatot akartam, egy nem bulizós lánnyal, mindhiába. Rengeteg hozzád hasonló lánynál próbálkoztam neten, személyesen, mindenhogyan, mégis leráztak, a többség úgy, hogy meg sem ismertek. Pedig nem vagyok ronda, bunkó sem, lehet, ez is baj. És mondhatom, sajnos túl sokat csalódtam az ilyen lányokban, mert a többség beképzelt, irreális elvárásokat kerget, semmi nem jó nekik stb. Természetesen nem kell magadra venned, nem ismerlek téged, csak az általános tapasztalataimat mondtam el.
2014. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem ne várj. vagyis várj, hogy jöjjön valaki, de simán jöhet sokkal hamarabb is.

nem egyáltalán nem baj az, ha ilyen vagy. jó magam mind a kettő életformát szeretem, és mivel írtad, hogy nincs ellenedre, ha ki kell mozdulni, akkor még az a lehető legideálisabb is. és erről sok fiú/férfi hasonlóképp vélekedik.

2014. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Engem vonzanak az ilyen nők,lányok sose szerettem a feltünösködést én se akarok ismerkedni
2014. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ne, ne várd meg a 30 évet egy nőnél nem ugyanaz mint egy férfinál.

Te már 30 körül felett gyorsan rohamos idő alatt késhetsz le dolgokról.

Találsz normálisat hidd el.

persze nem 18 évesen. de 23-25 körül már simán összeszedhetsz egy normális 30 éveset.

2014. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Engem vonzanak az ilyen nők, mármint vonzóak számomra. Egyedül annyi megjegyzésem lenne pluszban, hogy a nagyon hallgatag/érdektelen/nagyon introvertált lányok általában nem törik magukat, hogy a beszélgetés jobban menjen és ez demotiváló. Alapból nincs gondom sosem a kommunikációmmal, de ha egy olyan ember környezetében vagyok, aki néma, akkor "meghalok" én is mellette...a többi teljesen jó tulajdonság kérdező.
2014. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bőven 30 alatt vagyok, de mindig is komoly kapcsolatot kerestem. Ahogy a legtöbb ismerősöm is. Sőt, még a bulizósabb ismerőseim is.
2014. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az 1. bekezdésben, az szimpatikus nekem, bár azt fontos megjegyezni, hogy ha társaságban nem is, de az kell, hogy kettesben lehessen vele normálisan beszélgeti.
2014. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!