Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/pasik/férfiak. Titeket...

Fiúk/pasik/férfiak. Titeket mennyire zavar/vonz ha egy nő ilyen személyiségileg?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, a kinézetével nincsen bajotok, de maga a lány eléggé visszahúzódó, kevésbé beszédes, és inkább egyedül otthon ülős? persze ha valahova el van hívva (ami érdekli) elmegy, szórakozik, de nem minden hétvégén.. A kapcsolati dolgokat, pl a másik fél, a megcsalás stb meg komolyan veszi, ilyen téren meg abszolút becsületes, komoly..?

Ezt azért kérdezem mert érdekel a véleményetek, hogy menyire kezdenétek egy olyannal aki unalmasnak tartja magát, és nem áll szándékomban a gy.k.-t társkeresőnek használni, nem ezért teszem fel a kérdést, csak igazából én is ilyen vagyok, de azt tapasztalom, hogy a legtöbb srác a bevállalós bulizós úgymond komolytalan kapcsolatokat keresik 30 alatt, ami valamilyen szinten természetes, mert egyszer fiatal az ember, de ennek ellenkezőjét meg tömegével olvasom akár itt ezen az oldalon is..

És akkor most mi van? várjak arra, hogy elmúljak 30 és akkor keressek valakit, vagy kezdjek egy nálam majd 10 évvel idősebb férfival? na jó ez utóbbi nem a kérdés része, csak panaszkodás ><


2014. máj. 30. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy annyit dugj amennyit csak szeretnél,az mind1 hogy kapcsolatban vagy azon kívül,aztán ha jön a szerelem akkor meg lepetézel és élsz boldogan mint hal a farkának
2014. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tökéletes, de az mindenképpen jó pont, hogy nem vagy csalfa r"banc.
2014. máj. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Az ilyen mint te az idealis no. A legtobb srac azert a bevallalos lanyokat keresik mert csak szorakoznak. Ha tenyleg egy komoly szerelmi kapcsolatot szeretnenek, biztos ilyen noket keresnek mint te. Nincs miert aggodni :))
2014. máj. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13: Az tök mindegy, hogy mi milyet keresünk, ha az ilyen lányok/nők többsége esélyt sem ad egy átlagos srácnak, még csak el sem megy vele egy kávét meginni, vagy bármi. Úgy tesznek, mintha belehalnának ebbe, holott ez semmire sem kötelezné őket. Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak, nagyon sokan magasan hordják az orrukat (vagy egyszerűen csak mindentől és mindenkitől rettegnek), miközben meg folyton siránkoznak, hogy jaj, nekik milyen rossz, de egy tapodtat nem tesznek a saját érdekükben (tisztelet az igen csekély kivételnek). Én hiába kerestem volna 30 alatt is normális kapcsolatot, a kutyának sem kellettem, pedig nem üresfejű cicababákat kerestem.
2014. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, én is otthonülős vagyok.
2014. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Nem gondolom magam olyannak aki fent hordja az orrát, sőt. Volt már, hogy valakit leráztam, de csak mert tudtam, hogy egyáltalán nincs semmi értelme. Csendes típus vagyok, de ha van téma beszélek. De sajnos nagyon kevés ember az, akivel könnyen megy és már nem egy olyan alkalom volt, hogy találkoztam valakivel, és kb mint két néma, pedig én próbálkoztam, elkezdtem kérdezni dolgokról de végül annyira szánalmas volt már az egész, hogy akárhányszor ha valakivel ismerkedem mondjuk neten (ahol sokkal egyszerűbb bármiről beszélni) félek vele találkozni.. (főleg mivel akaratos emberekkel is találkoztam és tényleg az a típus vagyok, hogy leszorított, ott volt mellettünk a rendőrség de még kiabálni sem mertem, persze nem az a nagyon durva eset volt, nem lett belőle semmi, de mi van, ha legközelebb ez lesz..?)

De próbálkozom ezerrel, most is van egy régi ismerős aki elhívott, el is fogok menni, bár sok esélyét nem látom, hogy lesz belőle bármi is, de hátha.. Nehéz esetnek tartom magam :)

2014. máj. 31. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!