Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tini lányok most komolyan...

Tini lányok most komolyan ennyire fontos a külső, ezért rak minden lány barátzónába, hiába kapokk olyanokat akár szép lányoktól is, hogy kedvelnek meg mindig jókat röhögnek miattam?

Figyelt kérdés
Ez már elég bosszantó, ha annyira bírnak, miért csak barátnak akarnak, miért nem lehetne több is köztünk? Komolyan nem értem ezt a női logikát és már nagyon felb-sz. Persze, ha hű, de helyes lennék még jellemre sem kéne nagyon tarolnom máris járnának velem vagy csak szexelnének velem, szinte biztos vagyok benne.

2014. júl. 10. 13:31
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ha ilyen sok 16 éves tényleg normális csaj lenne valóban, mint ahányan ide kommenteltek, akkor egyetlen srácnak se lenne gondja...

Igen ismerem a King of Friendzone fogalmát. Sajnálom, de ha majd a lányok rájönnek, hogy a felvágós rajolós kapcsolatokból csak csalódás van, akkor lesz neked is csak esélyed. Elárulok egy titkot:

Ha egy csaj azt hiszi népszerű vagy, rád hajt. Ilyen egyszerű. És a sok tróger így-vagy úgy népszerű. Hát a csajoknak is kell a népszerűségből, csak milyen áron...

2015. nov. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!