Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitől is pedofil valaki?

Mitől is pedofil valaki?

Figyelt kérdés
Kérdem én úgy, hogy felnőtt huszonéves srác vagyok és még mindig tini kisfiúnak nézek ki és igen a tini lányok megnéznek, szemeznek, flörtölnek velem, sőt még kezdeményeznek is néha. Nem vagyok pedofil, formás, fiatal lányok az eseteim, sosem gerjedtem csecsemőkre, el is ítélem az ilyet. De sokan meghökkennek, mikor mesélem, hogy nem rég találkoztam egy 15 éves formás lánnyal, hogy ez elég pedomacis. Mitől ilyen a társadalom? Még haverok is ezzel viccelődnek, hogy pedo vagyok. Pedig még csak nem is én választottam őket, hanem a tini lányok. Én először 18 év feletti lányoknál kezdeményeztem, de mindegyik röhögött a képembe, elutasítottak, hogy olyan kisfiús vagyok, hogy nem tudnak vonzódni hozzám, ha nem is mondták ki, érezte, hogy nem kellenék nekik, legjobb esetben is csak barátnak. És valljuk tény, hogy míg ők egy felnőtt nőnek látszanak én mellettük csak egy kisöcsinek, így nem vagyok az a férfias külsejű figura, amitől benedvesedhetnek. Még a tinik egy részének sem jön be a kisfiús adottság, ha az ember nem izmos, magas mellette vagy tökéletes babapofájú, modell típus, nem, hogy egy érett nőnek. Én örülnék, ha idősebbnek néznék ki, de sajnos nem így hozta az élet, személyimet folyton elkérik, ha sört veszem vagy egyéb alkoholos cuccot például. Utcán is látom, hogy érett nők meg se néznek, csak ilyen külsőre 14-16 év körüli tini lányok néznek meg maximum. Nem érzem magam pedofilnak továbbra sem, de már tényleg elkeserítő, hogy egy igazi nő észre sem vesz és hiába is próbálkozok be nála, folyton lekoptat, míg egy tini valahogy sokkal nyitottabb rám, sőt helyesnek is tartanak, nem zavarja őket látszólag, hogy ilyen kisfiús vagyok. Amúgy utána jártam még mielőtt elkezdenétek vádolgatni meg fenyegetni, hogy törvény szerint is szabad 14 évessel csókolózni, sőt még szexelni is, ha nincs erőszak. Bár mindig ez van, csak támadnak az emberek, de megértés sosincs. Pedig én úgy szeretnék egy huszonéves nőt magamnak, jó érzés lenne egy igazán érett nővel lenni, de hát nekik én csak egy kisöcsi vagyok pusztán a testi adottságaim miatt, így ez már csak egy álom marad úgy látom. Esetleg, ha pedofil nő van itt írjon rám, ma már úgyis pedofil mindenki, akinek bejönnek a tinik. :D

2014. júl. 20. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mit érzesz a huszonéves alatt, mert nem mindegy hogy 21 vagy 29
2014. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

14-18 év között ha beleegyezett a lány, akkor nem lehet baj. 14 év alatti az pedofília, ha 18 év fölötti vagy és liliomtiprás, ha 18 év alatt.

Egyébként itt már azért is pedofilnak kiáltanak ki, ha csak beszélgetni szeretnél egy fiatalabbal.

2014. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébiránt még létezik a lolita, mikor a lány kezd ki a férfival gyakorlatilag.
2014. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tinilányok is fel fognak nőni... :D
2014. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, én is így vagyok :) :D
2014. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!