Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honan tudhatom hogy valoban...

Honan tudhatom hogy valoban szerelmes?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem a facebookon egy ferfival par honapja.

En is meg kedveltem ot nagyon es o mar szerelmet vallot nekem.

Szetetne talalkozni velem..en is de felek.

Honan lehet tudni h valoban szerelmes belem es igazak e a szandekai?

Koszonom szepen elore is a valaszokat.


2014. júl. 28. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
sehonnan , szerinted ennyi infoból?
2014. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hazudik a pasi,tudod honnan tudom? mert a pasik azt mondják amit a nők hallani akarnak ,és a vége csak a szex kell neki
2014. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizony a 2esnél a pont..a másik meg én speciel kizárt dolognak tartom azt hogy valaki már a netes beszélgetés folyamán beleszeressen valakibe.Ahhoz minimum egy személyes találkozás kell..
2014. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dugást akar szerelmet vallani komoly. lehet mondani, hogy kép alapján szimpi, de szerelmet vallani zéró találka után háát...
2014. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Beszeltunk mar telefonon is.

Es nem nyomulos tipus.ez tetszet meg bene.tisztaban van vele h sexrol szo sem lehet ha talalkozunk.es tisztelettben tartja.de megis bizonytalan vok nagyon .azt

Mar kihuztam belole h stresszes es nemtud aludni hajnalokig fen van.es mindig azt kerdezi h " ugye nem jatszol velem?

Szerinzetek?

2014. júl. 28. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Ugyan ebben a cipőben járok, mint te. :)Csak én férfi vagyok. Pont ez a szitu. Megismerkedtem kb: 9 hónapja egy szép nővel. Napi szinten beszélgetünk, néha nagy ritkán telefonon is vagy sms-ben. Én pl: teljesen belezúgtam. Volt 1-2 lehetőség találkára, de valahogy nem jött össze az időzítés. Én is szerelmet vallottam (lehet hogy itt elrontottam hogy Face-n írtam neki, talán személyesen kellene.) Csak néha nem tudok rajta kiigazodni. Mármint az érzésein. Titokzatos, olykor kacér, vagy vidám vagy szomorú. Lényeg hogy én tényleg nem adom alá a lovat, tényleg szeretem. Ez van. Úgy érzem ő is kedvel. Majd lesz, ami lesz.

Ezt előre nem tudhatod hogy komolyan gondolja-e. Egy személyes találkozó, randi kell. Ha tényleg szerelmes beléd, azt észre fogod venni.

2014. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!