Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért számít cikinek, ha...

Miért számít cikinek, ha tetszenek József Attila szerelmes versei? 21L

Figyelt kérdés
Kedvenceim az Óda, Tedd a kezed, Ha nem szorítsz...Amikor megemlítettem egy randin, akkor a srác kiröhögött... :(
2014. aug. 5. 07:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Lövésem sincs, mitől ciki...
2014. aug. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem ciki.

Sőt! Művelt leányzó vagy, szerintem ezzel semmi gond nincsen ^^

2014. aug. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem azt se tudja ki az a Józse Attila :D
2014. aug. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Talán nem ilyen Kolompár Zsiga vagy Gyúrós Pityu féle csávókkal kéne randizgatnod...
2014. aug. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 manó1235 ***** válasza:
utolsónál a pont, a mai világban nem is csodálom hogy kiröhög.. sok a bunkó paraszt.. keress olyat aki érettebb vagy aki tud normális is lenni
2014. aug. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha vagy annyira művelt, hogy tudod egyáltalán, hogy ki az a József Attila sőt még értékeled is a művészetét, akkor nem értem, hogy hogyan lehet, hogy ilyen tapló suttyókkal randizgatsz? Jó elhiszem, hogy női hormonok a kigyúrt szépfiúk felé hajtanak, de ilyennel max. dugni járj össze, de hosszútávú kapcsolatot intelligensebb srácokkal kéne megpróbálni...
2014. aug. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Prosztó panel prolikat fogsz ki. Menj tovább, tök jó kis szűrő ez neked :)
2014. aug. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ez az első "randi" volt, előtte nem is nagyon beszéltünk csak futólag.... honnan kellett volna tudnom, hogy még a villanyoszlop is műveltebb nála?
2014. aug. 5. 07:36
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha annyira művelt vagy, akkor van eszed is, nem? Tudsz mérlegelni, van ízlésed stb...

Akkor miért magadat ostorozod? Miért magadat kérdőjelezed meg, illetve azt, amit szeretsz? Mondhatni megkérdőjelezed József Attila művészetének értékét ezzel :D

Hagyd az ilyen prolikat elmenni melletted. Találkoztok, kinevet, oké, megiszod a kávét, és mész :)

2014. aug. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem minden meg van József Attilától, rengeteg verses kötet, enciklopédiák, van köztük 5kg-os is, Latinovits feldolgozások, Ágnes Vanilla összes József Attilás száma...

Van közös képem millió szám "a Dunánál" szobránál,sőt sínen fetrengősök nagyon sok,

Nekem Ő minden vigaszom, amúgy én is írogatok egy ideje...

Nekem a nagy klasszikus a kedvencem, Latinovits Zoltán előadásában a : Nagyon fáj



https://www.youtube.com/watch?v=-iNMHgNNtEk


idézet pedig:


"

Hiába fürösztöd önmagadban,

Csak másban moshatod meg arcodat.

Légy egy fűszálon a pici él

S nagyobb leszel a világ tengelyénél."


Aki nem ért meg az nem is élt soha, nem látott és hallott még senkit....

2014. aug. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!