Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valami probléma van velem....

Valami probléma van velem. Kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Én egy 33 éves átlagos testalkatú, egészséges, káros szenvedélyektől mentes, több diplomás, több nyelven beszélő, igényes megjelenésű férfi vagyok. Van normális állásom. Szeretem a társaságot, igaz nem szeretek a társaság középpontja lenni. Társaságokban eddig úgy vettem észre, mindenhol elfogadnak. Sok mindenről, sokféle emberrel tudok beszélgetni nőkkel is, férfiakkal is.


Ha párkapcsolati témák jönnek szóba erős szégyenérzet fog el, mivel 20 éves koromban volt az első és az egyetlen barátnőm.( 6 hónapos kapcsolat) Hiába próbálkozom sokféle helyen, sokféle nőnél mindig az elutasítást kapom. Nem vagyok tolakodó, durva, fölényeskedő, sem nagyképű. Sőt inkább finoman, lazán ismerkedem. Próbálok humoros lenni, bár tudom magamról, hogy nem vagyok egy nagy dumás és nincs jó előadó képességem. Külsőre soha nem a szupermodellek tetszettek, hanem a teljesen átlagos nők. Stílusra és viselkedésre is teljesen hétköznapi lányokat kedvelem.


Volt egy lány akivel egy discoban ismerkedtem meg (kb.10 éve) nem tetszett, de jártunk. Nem tudtam beleszeretni, le sem feküdtünk. (Ő nem akarta.) Két hónap után ott is hagyott.


Voltak lányok akik nálam próbálkoztak, de egyikőjük sem tetszett külsőre. Még ha a jellemük meg is fogott nem jártam velük, mert tudtam, hogy nem tudok beléjük szeretni. Nem akartam soha fájdalmat okozni, sem az idejüket rabolni (meg az enyémet sem pazarolni). És nem akartam azt sem, hogy járok velük várják, hogy szeressem őket, de mégsem tudom. Az ágyig sem jutottam volna el velük soha, mert nem kívántam volna őket semennyire, még megcsókolni sem, sőt még a kezüket megfogni sem.

Ha a nőkkel beszélgetek arról, hogy milyen férfira vágynak egy csomó olyan tulajdonságot említenek, ami bennem megvan, de mégsem kellek nekik. Ha megkérdem, hogy hány pontot érek náluk külsőre 0-tól 10-es skálán, általában 7-et adnak. Nyilván velem van a baj, de nem tudom mi. Ezért szeretnék szakemberhez fordulni, hogy segítsen nekem.


Lehet zavarban vagyok ismerkedéskor, ami kisugárzik, és ezzel riasztom el a nőket, nem tudom. De abban biztos vagyok, hogy kezdek befásulni és a legnagyobb gondnak azt tartom, hogy már hiszek abban, hogy a párkapcsolat, a nemiség az én életemből kimarad. Mikor bepróbálkozom valakinél, már a kezdetén a dolognak, hiszek benne, hogy úgysem jön össze. Egy félelem is kialakult bennem az utóbbi időben. Az pedig az, ha lenne barátnőm és eljutnánk szexig, a tapasztalatlanságom miatt nem tudnék izgalmas lenni , nem tudnék élményt nyújtani neki. (Pedig „ott” is minden rendben.)


Pár éve elköltöztem otthonról, hátha a környezetváltás segít. Meg persze, hogy ne lássák, és ne kérdezgessék, hogy még mindig nincs senkim.


Tudnátok valamit javasolni, hogy kihez forduljak? Gondolom lelki eredetű dolog lehet velem.


Értelmes válaszokat várok! (Nem vagyok meleg!)



András



2014. okt. 11. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez sok férfinél van így nem vagy vele,főleg ha már a gyakorit elnézem.
2014. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bocipók válasza:
100%

Járj komolyan edzeni (konditerem), öltözz elegánsabban. Nagyobb önbizalmad lesz és jobb kisugárzásod. Erről ne beszélj a környezetednek. Majd szépen lassan észreveszik a változást. Ha kérdezősködnek, akkor se beszélj róla, légy titokzatos. Imádják a nők, ha valaki megfejthetetlen.

Legyél udvarias, de ne ess a ló túlsó oldalára (pincsi kutya). Ajtónyitás, apró figyelmességek (nem anyagi értelemben) csak úgy, mert úriember vagy.

2014. okt. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

" Volt egy lány akivel egy discoban ismerkedtem meg (kb.10 éve) nem tetszett, de jártunk. Nem tudtam beleszeretni, le sem feküdtünk. (Ő nem akarta.) Két hónap után ott is hagyott. "



" Voltak lányok akik nálam próbálkoztak, de egyikőjük sem tetszett külsőre. Még ha a jellemük meg is fogott nem jártam velük, mert tudtam, hogy nem tudok beléjük szeretni. "



" Ha a nőkkel beszélgetek arról, hogy milyen férfira vágynak egy csomó olyan tulajdonságot említenek, ami bennem megvan, de mégsem kellek nekik."



az első két idézetről tőled...nem lehet az hogy nem is annyira az átlagos nők jönnek be neked? :D én azért kiváncsi lennék arra hogy mért nem tudtál érezni irántuk erősebb dolgot mért nem tetszettek neked?



a harmadik idézetről tőled...nem lehet az hogy csak azoknak nem kellenél akik neked tetszenek?



egyébként biztos hogy gond van nálad...az hogy egy évtizednél több idő eltelik az ember életében úgy hogy nem él nemi életet nincs szexuális kapcsolata senkivel és párkapcsolata sem az nem normális...mivel az ember társas lény és szüksége van párra...egy felnőtt egészséges férfi és nő esetében sem normális dolog ez...valami probléma biztos hogy van és biztos veled van...

2014. okt. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kimaradt időt nem fogod sose behozni! Valami gond tényleg lehet veled! Vagy a túl vonzó nők tetszenek neked, nem is az átlagosak vagy csak te gondolod magadról hogy rendbe vagy külsőre!
2014. okt. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kép? Hátha akik azt mondták, hogy 10/7 vagy hazudtak.
2014. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ilyenkor kezdek megijedni, és felni .... én 26 de nekem meg nem volt senkim és semmi diplomás vagyok és jól keresek ... mindenki azt mondja rá erek meg ... de mégis meddig ...


... fogalmam sincs, hogy mit tanácsoljak, de ha találsz valami megoldást kérlek oszd meg a többi elkeseredett gyk-sal is

2014. okt. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2-es ezen jót röhögtem.
2014. okt. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van. Ha nő lennél ilyen adottságok (Tehát átlagos külső , intelligencia , műveltség) töredékével is már rég találtál volna egy tőled sokkal jobbat. Ez van. A férfiaknak kb. 5x annyival kell többet teljesíteniük minden téren,hogy megkapják ugyanazt az adottságút nőben , mint egy tök átlagos nőnek,hogy megkapjon egy jó palit. Amúgy szerintem ha már eddig kitartották,amellett (és szerintem jól tetted) ,hogy ennek ellenére nem jöttél össze mindenféle bányarémmel , akkor ezután se add alább. Magadon próbálj még egy kicsit tuningolni (megjelenés, magabiztosság.. stb.) és előbb utóbb már törvényszerű lesz,hogy jöjjön valaki, aki neked is tetszik végre és viszont.
2014. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bocipók válasza:
7-es, a te válaszodon meg én röhögtem jót, mert semmi építő jellegű tanácsot nem tudtál a segítséget kérőnek adni és ki sem fejtetted, hogy mi a problémád. Akkor fotelhuszárkodj, ha van értelmes véleményed.
2014. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es.Ez is vicces látom hogy nem érted,nem baj talán majd egy nap.
2014. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!