Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet meghódítani a...

Hogy lehet meghódítani a "menő lányok"-at?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 17:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Menőbbnek kell lenni náluk.
2014. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De hogy?
2014. dec. 19. 17:25
 3/16 anonim ***** válasza:
Adottság. Ha magadtól nem érzel rá, akkor nem fog menni.
2014. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne a menő lányokkal foglalkozz! Ők csak magukra figyelnek, nem rád.
2014. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Penz meg penz meg tobb penz.
2014. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Majd menni fog :D nem fog csak magára figyelni ;)
2014. dec. 19. 17:27
 7/16 anonim ***** válasza:
8%

Neked sehogy, gyökérke. Felejtsd el őket.

Hódítsd meg otthon a markodat egy kis testápolóval.

2014. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

ész..:DD "menő lányok"? ez komoly tudod a lányok is emberek és csak azért mert szép vagy tehetséges valamiben és sok barátja van normális..de ha ilyen kisebbségi komplexusod van sosem fogod ezt tudni szóval kösd fel a gatyad és ne rinyalj hogy így meg úgy nem vagy elég jó egy lánynak mert ő "menő"..

én is lány vagyok szóval tudom miről beszélek a barátomnak kellett egy fél év mire hozzám mert szólni:3 és mindezt azért mert ő nem kifejezetten az a "helyes vagyok na essetek hasra egoista barom" és szeretjük egymást ahhoz képest hogy én ilyen központi ember vagyok sok barát meg stb..ő pedig az édes kedves fiukhoz tartozik:33 szóval kérdező kicsit legyél bátrabb!:))

2014. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Ne a ,,menő'' lányokkal foglalkozz! Ha nagyon tetszel is neki, akkor se fog nyilvánosan észrevenni, mert az ilyenek orrát daruval húzták fel olyan magasra!

De ha már feltétlenül ő kell neked, akkor ne vedd észre, nézd levegőnek, és ez majd annyira idegesíti, hogy lehet, hogy kicsit lejjebb engedi az orrát, mivel látja, hogy nem mindenki isteníti!

2014. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ez hülyeség utolsó... ha nem teszek semmi még annyira sem fog ő tenni
2014. dec. 20. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!