Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire általános az, hogy...

Mennyire általános az, hogy ha egy fiú kifejezi egy lánynak hogy tetszik neki, de a lány nem akar tőle semmit és "legyünk csak barátok" mondat után igyekszik elkerülni és soha többet hozzá sem szólni?

Figyelt kérdés

Ezt idővel kinövik a lányok, vagy ez egy természetes reakció, amely mögött az van, hogy "hozzá sem szólok soha többet, mert ha beszélgetnék vele, még azt gondolná, hogy van esélye nálam".

Nem tudom, hogy akkor a "hát barátságnál több köztünk nem lehet", "maradjunk csak barátok" mondatok miért kellenek, fura barátság az, ahol egyik fél igyekszik elkerülni a másikat mindenáron.

Nem értem miért nem lehet normálisan beszélgetni valakivel, ha már tisztázva van hogy semmi neml ehet, ha az illető ezt nem tudaj felfogni és különféle maniuplatív módon elkezd nyomulni akkor teljesen indokolt a lány részéről ez a viselkedés. Egyébként a fiúnak az elutasításon túl a fentebbi drasztikus viselkedésváltozás plussz fájdalmakat okoz, pedig ők talán abból a megfontolásból nem szólnak hozzá hogy jajj nem akarnak plussz fájdalmakat okozni.



2014. dec. 31. 08:37
1 2
 11/12 anonim válasza:
Az a leg rosszabb szokásuk a lányoknak hogy , ertelem szerű hogy ha egy fiu ismerkedni akar egy lánnyal az azért van mert össze jönne vele meg tetszik neki stb, és benne is van az ismerkedésbe ez esetleg addig fjul hogy esetleg kezd valami alakulni aztán a lány meg a végén azt mondja bocs össze jöttem valakivel amig mi ismerkedtünk, de akkor már eddig arról volt szó hogy tali esetleg hogy milyen jó lenne hogy meg csókolnál meg stb de azért a végén be nyőgi hogy miközben ismerkedtünk össze jöttem valakivel bocsi. Ezt nem értem miért csinálják.
2021. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
71%

Teljes mértékben természetes.

Egy nő kb 30-ig kívánatos.

addig kell begyűjtenie a lehetséges kérőket, az összeset akit csak lehet, és abból választja ki a legjobbat (aki egy férfi a kb. 15-20-ból) a saját elképzelése alapján (pl. legyen pénze a családját eltartani, legyen macsó, stb.) a többinek tipli.

A gond az hogy te csak egy nőnél jelentkezel be kérőként, és ha nem téged választ, ott maradsz egyedül, 40+ évesen.

Hogy csinálják mások? egyszerre több vasat tartanak a tűzbe. ill. ha egy hónapnyi ismerkedés után nincs szeksz tipli van. Így nem fecséreled az idődet.

de persze ragaszkodhatsz az elveidhez, de ne feledd az idő neked is ketyeg nemcsak a nőnek. tikk-takk-tikk-takk...

2021. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!