Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a lányokról?

Figyelt kérdés

1,

Arc: átlagos vonások, apró barna szem, őszinte tekintet, pisze orr, keskeny ajkak, félhosszú természetes barna haj, édes mosoly, bájos kisugárzás

Alak: 160-165cm, karcsú, arányos testalkat, közepes formás mell (70B)


2,

Arc: babaarc, cicaforma kék szem, kicsit ravasz, "macskás" tekintet, telt ajkak, derék alá érő természetes szőke haj, titokzatos kisugárzás

Alak: 170cm, nőiesen formás, hosszú lábak, nagy mell (75D-E)


Tegyük fel, hogy mindkét lány 22 év körüli, és személyiségre ugyanolyan szimpatikus, szerethető.

Mindkettő az alakjának megfelelően öltözködik, nem ribis, nem (vagy csak enyhén) sminkel, ápolt, kedves és közvetlen.


Mit gondoltok róluk?


Melyik a szimpatikusabb?


Melyiket választanátok, és miért?



Lányok is írhatnak, természetesen.



Kort és nemet is!


2015. jan. 12. 17:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyébként te melyik vagy?
2015. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azt a lányt választanám, amelyik jobban hiányozna mondjuk 1 vagy max. 2 hétnyi beszélgetésmentes idő után! És így megtudhatom, hogy melyikőjük iránt érzek többet!
2015. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1.: annyira nem jönne be, jobban szeretem a nagyobb szemeket, a vastag ajkakat.

2: a szőke haj nem jön be, de ha barna lenne majdnem tökéletes lenne.


ezalapján nem tudok szimpátia-sorrendet állítani, semmi belsőtulajdonságot nem írtál.

nem tudom, melyiket választanám, nekem a tökéletes ez lenne:


babaarc, cicaforma nagy barna szem, telt ajkak, pisze orr, középhosszú természetes barna haj, édes mosoly, bájos kisugárzás, 165 cm nőiesen formás, közepes/nagy mell

2015. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!