Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ráirjak a csajra szerintetek?

Ráirjak a csajra szerintetek?

Figyelt kérdés
Régebbről ismerek egy csajt csak facebookon aki nagyon tetszik de nem lakik tőlem túl messze. Párszor beszélgettünk és nagyon elszúrtam az elején hogy írtam neki hogy nagyon tetszik meg dicsértem,bókoltam neki állandóan mintha már nagyon régóta ismerném. Azóta nem ír soha vissza amikor ráirok és a chatről is letiltott. Most egy pár napja újra onlineba látom,de fogalmam sincs mért rakta vissza magát,szerintetek ráírjak csak úgy beszélgetni? nagyon meggondolnám most amit írok neki
2015. febr. 3. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért oldotta fel a chat tiltását, mert elgondolkozott és mégis szeretne veled beszélni. Írj rá nyugodtan.
2015. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Írj legfeljebb tiltva leszel. Veszteni nem vesztesz semmit.
2015. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Valamiért ég a pofám ha rá kell írjak mivel szerintem nem kicsit nézett akkor hülyének hogy még akkor is írtam neki amikor nem írt vissza hogy bocsásson meg stb stb.. regényeket.. elszúrtam az elején :/ és pl mit irjak neki miről beszélgessek vele?
2015. febr. 3. 20:02
 4/12 anonim ***** válasza:
először is tisztázhatnád vele az eddigi beszélgetést. Akkor midnen kiderül.
2015. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már ezerszer megírtam neki hogy sajnálom,eg hogy meg e tudna bocsájtani meg rengeteg mindent irtam neki hogy visszairjon de nem irt csak akkor offline volt
2015. febr. 3. 20:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne kérj többet bocsánatot, használd a tökeid.
2015. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ahogy ráirtam hogy szia egyből lelépett
2015. febr. 3. 20:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom holnap is lesz nap.
2015. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pedig látta :/ de akkor nem tom mi a fenéért nem tilt már le teljesen
2015. febr. 3. 21:04
 10/12 A kérdező kommentje:
Altalaban soha nem irt vissza,de am max ismerose van fbn ,1000+ lajk a kepeire lehet hogy tul sokan irnak neki? mert mondta mar egyszer hogy nem erkezik mindig valaszolni,de szerintem meg gyulol :(
2015. febr. 3. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!