Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örömlánnyal akarom elveszíteni...

Örömlánnyal akarom elveszíteni a szüzességem! Tapasztaltok e téren?

Figyelt kérdés

21 éves pasi vagyok. Sajnos nincs szerencsém a lányoknál, mindenhonnan csak visszautasításokat kaptam! Végső elkeseredésemben határoztam el, hogy elmegyek örömlányhoz aki minden kívánságomat teljesíteni fogja! Ráadásul olcsóbb is lesz mint ha egy barátnővel kellene kapcsolatot kiépíteni! Eleinte nem igazán pártoltam az ötletet mivel nem vagyok egy olyan igénytelen, csúnya srác, de így jobban belegondolva egyre jobban izgat a dolog!


21/F


2011. okt. 3. 20:47
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
54%
Egy volt barátom így volt először nővel, nagyon nem bánta meg :). Kb. ugyanezt mesélte, mint itt az előttem hozzászólók. Fontos, hogy körültekintően válassz (ezt írták is előttem), illetve jelezd a hölgynek, hogy ez lesz az első alkalom.
2011. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
49%
szerintem is menny prostihoz nyugodtan!
2011. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mentek a "zöldek"!
2011. okt. 7. 15:38
 24/36 anonim válasza:
100%

En is azzal veszitettem el, de nem bantam meg. Sot nagyon jo volt, de ha azzal akarod, akkor normalisat keress, ne utszeli r**ancokat. Sot, akar mondhatod neki, hogy meg szuz vagy, mert akkor jobban fog "figyelni" rad:) csak normalisat valassz, akkor nemfogod megbanni es jo elmenyben lesz reszed.


Sok sikert!

2011. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
72%

Halihó!


Én prostival veszítettem el a szüzességem, majd egy éve. Határozottan kijelenthetem nem bántam meg. Isteni volt, őszintén foglalkozott velem, annyi szeretet még senkitől sem kaptam. Előtte itallal kínált, ami ajándékot vittem (virág, csoki) annak őszintén örült - aktus után rögtön rá is bukott a csokira :-). A hölgy jó fej volt, szex előtt és után is beszélgettünk jó egy órát. Összesen vagy 2 és fél órán át voltam nála, de csak egy óra árát kérte, mert telón azt mondtam egy órát kérek.

Én csak ajánlani tudom, azóta nem is próbálkozom a "mezei" lányoknál. Másik prostinál is voltam, hasonlóan jó tapasztalatokkal távoztam.

Valamelyik válaszoló említette a rosszlanyok.hu-t, én is onnan szoktam választani.

Sok szerencsét, bárhogy döntesz is!

22/F



Itallal kínált meg, jó hogy nem volt megmérgezve te állat.

2011. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 full twirl ***** válasza:
100%
Előttem szólónak: csak azért nem mérgezett meg, mert szar dolog lecipelni egy 70 kilós hullát a kilencedik emeletről. ;-)
2011. okt. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
amúgy szerintem +1 pozitív indok, ha a prosti jól végzi a dolgát több mint valószínű, hogy a srác aki vele veszítette el visszatérő kuncsaftja marad, nem valószínű, hogy a srác egyből fog találni barátnőt még ha be van tanítva akkor sem szal mindenkinek érdeke, hogy jól süljön el a dolog (itt luxus prostikra gondolok)
2011. okt. 8. 08:50
 28/36 anonim válasza:
67%

Tuti ezek után nem fog érdekelni egy 18 éves lány véleménye, de jelenleg én nem tartalak normálisnak :D Az a srác aki ennyi idősen már arról beszél hogy húú prostik így, visszatérő kuncsaft úgy, azzal én szóba nem állnék a büdös életbe. Fiatal vagy még, és csak emiatt a szemét, gúnyolódó világ miatt szerintem felesleges prostival elveszíteni, lehet később rábukkansz egy rendes lányra, és még az is lehet hogy megbánod ezt a döntésed. Persze ez itt a sok prostipártoló válasz mellett igen csak túl erkölcsös, prűd válasznak néz ki :D

Bárhogy döntesz, sok szerencsét!

2011. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
köszi 17:01 ment a zöld, de én már elhatároztam magam!
2011. okt. 8. 18:07
 30/36 anonim válasza:
49%
Csináld csak, én is úgy veszítettem el, egy nagyon szép lánnyal, és nem szégyenlem, miért is kellene? Nem szabad megvárni még 30, 40 éves leszel, használd ki hogy fiatal vagy, pénzért, ingyen mind1...
2011. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!