Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örömlánnyal akarom elveszíteni...

Örömlánnyal akarom elveszíteni a szüzességem! Tapasztaltok e téren?

Figyelt kérdés

21 éves pasi vagyok. Sajnos nincs szerencsém a lányoknál, mindenhonnan csak visszautasításokat kaptam! Végső elkeseredésemben határoztam el, hogy elmegyek örömlányhoz aki minden kívánságomat teljesíteni fogja! Ráadásul olcsóbb is lesz mint ha egy barátnővel kellene kapcsolatot kiépíteni! Eleinte nem igazán pártoltam az ötletet mivel nem vagyok egy olyan igénytelen, csúnya srác, de így jobban belegondolva egyre jobban izgat a dolog!


21/F


2011. okt. 3. 20:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Tedd amit jónak látsz, én nem tenném azt amit most tervezel.
2011. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
38%

„Fiatal vagy még, és csak emiatt a szemét, gúnyolódó világ miatt szerintem felesleges prostival elveszíteni, lehet később rábukkansz egy rendes lányra, és még az is lehet hogy megbánod ezt a döntésed.”


Túl sok a feltételes mód. Ha nem képes teljesíteni a csajok hatalmas elvárásait, akkor így járt, de ne menjen már prostihoz, mert az milyen már. Várjon 30 éves koráig ha kell. Ha pedig összejönnél egy sráccal, akinek még sosem volt nője, de prostihoz sem ment, akkor már egyből nem vonzódnál hozzá.

2011. okt. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
honnan irsz?
2012. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Eltelt 2 év. Mi a szitu, kérdező? Miért emelted ki? Még mindig ezen agyalsz?
2013. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Nyugodtan elmehetsz prostihoz, jó dolog:)

ám azt nem mondanám hogy olcsóbb mint egy barátnő, mert havi 2 aktus áráért (kb 20-25 ezer forint) egy barátnőt is ´eltarthatsz´ és azzal bármennyit szexelhetsz egy hónap alatt. A közös élményekről, hülyéskedésekről, összebújásokról meg nem is beszéltem. Ugyan ezeket prostinál 2órát élvezheted csak.

Sajnos az már más tészta, hogy a nők válogatósak (mondjuk mi is) hogy nem minden udvarlónak adják magukat.

23f

2013. okt. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ma a lányok elvárásai a csillagos égig nyúlnak, ha nem vagy Istenes Bence minimum(!) akkor felejtsd el, hogy valaha is becsajozol. Én is a prostit tudom javasolni, a becsajozás egy átlag srácnak irreális és nem életszerű!...

Ezeket tapasztalatból írom, illetve mások által mesélt dolgok alapján is!

2013. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!