Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemrég voltam először egy...

Nemrég voltam először egy lánnyal első alkalom volt és nagyon hamar elmentem. Vajon ez a többi esetbe is így lesz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Előtte recskáztál?
2012. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az meg mi?
2012. jún. 24. 11:44
 3/11 A kérdező kommentje:
ja h ráhuztame? ja nm az lenne a baj?
2012. jún. 24. 11:55
 4/11 Huan001 ***** válasza:
29%
Az a baj hogy élsz...előtte ha kivered akkor úgymond lankad az érdeklődésed de megfelelő motivációval ismét "egyenesbe" jöhetsz de így már tovább fogod bírni.Elvileg, gyakorlatilag akaszd fel magad nem vagy alkalmas az életre cshőőőőőőőőőőő Vesszen a REBEL!
2012. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tápos
2012. jún. 24. 12:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Az lett volna csoda, ha nem így történt volna... hogy mindig így lesz-e? hát ez egy jó kérdés... nekem még mindig nem tart tovább 5-10 percnél. Előtte kell rendesen odatenni Magad. Viszont tény, hogy van aki ennél sokkal tovább bírja.
2012. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
49%
képzeld én már 15 csajjal voltam, de egyszer amikor egy csaj megsimogatta a lában elélveztem, szóval változó...
2012. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem leköpted a gatyádat mint én a multkor?
2012. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyi! Az én párom szépen felsült az első alkalommal mikor együtt voltunk és nem is volt tizenéves.... de nem fordítottam hátat neki megnyugtattam aztán előfordult még párszor nagyon kell vigyázni mert hamar elmegy de van amikor ez pont így jó mindkettőnknek de ha hosszabbra akarjuk nyújtani a dolgokat akkor előtte segítek neki kicsit (kielégítem) aztán kis pihi bújás és kell egykis ügyesség hozzá részemről aztán go újra bevetésre kész és akkor már jól bírja! Próbáljátok ki ha mégegyszer előfordulna!
2012. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nekem is úgy volt h 2perc után leköpte a gyertyát. :P

s attól tartok hogy nemhogy következőbe is így legyen.

2012. jún. 27. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!