Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nők szemében mennyire gáz...

A nők szemében mennyire gáz ha egy 24 éves férfi szűz?

Figyelt kérdés

Nem azért vagyok szűz mert nagyon ronda vagyok.Én olyan családi háttérben nőttem fel,hogy szüleimtől semmi biztatást nem kaptam csak verést.20 évesen öngyilkos akartam lenni de a lakótársam idejében hívott segítséget.Azóta pszichiáterhez járok aki rengeteget segített. Az utóbbi időkben pedig elkezdtem nőkkel ismerkedni. Azonban amikor eljutottunk oda,hogy a volt kapcsolatokról beszéljünk nekem nincs mit mondanom mert tapasztalatlan vagyok. A nőket megijeszti az,hogy ilyen vagyok.

Tudom,hogy fura ennyi idősen szűznek lenni de én annak is örülők,hogy élek. Félek attól is,hogy mi lesz az ha valaki elfogadja,hogy még nem volt kapcsolatom de azt már nem tudja,hogy meg akartam ölni magam.

Mennyire kiábrándító egy 24 éves férfiban az hogy még szűz?


2009. nov. 30. 21:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Szerintem ha találsz egy kedves és megértő lányt aki szeret és elfogad ez nem lesz probléma (pláne ha lány is szűz)Legalábbis sztem nem kell szexről beszélni vagy foglalkozni vele míg nincsenek érzelmek. Persze ezt sokan másképp gondolják...
2009. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
80%
ne foglalkozz ezzel, 24 évesen fiatal vagy, nem késtél le semmiről. Én ugyan nem kaptam semmi rosszat otthonról, mégis csak 21 éves koromra jutottam el addig hogy elvesszem a szüzességem... igaz hogy te 24 vagy, most már én is pont annyi, de ez a 3 év semmi, nekem is csak elrepült egy perc alatt. A lényeg hogy ne foglalkozz addig a dloggal amíg el nem jön az ideje, ismerkedj felszabadultan, magabiztosan és ha a régi kapcsolaidról kérdeznek akkor sem kell zavarba lenned. Éppen azt mondtad hogy elkezdtél lányokkal ismerkedni. Csak annyit mondj amennyi igaz is, hogy szeretsz ismerkedni, de még nem találtál olyan lánt akivel hosszabb időt eltölthettél volna. A lányok egyébként sokkal megértőbbek mint gondolnád, aki meg nem azzal nem is érdemes foglalkoznod. Gyűjts tapasztalatot, semmivel sem vagy elkésve.
2009. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Nyugi :) Találni fogsz olyan lányt, aki beléd lesz szerelmes, és nem abba az emberbe, aki 20 évesen majdnem elkövetett egy butaságot.

Én azt tanácsolom, hogy ne egyből ezzel az emlékeddel "ess" neki a lánynak, ezt majd szépen lassan mond el neki, magyarázd el.


Szex téren amúgy lehet, hogy nem is kell feltétlenül őszíntének lenned, ha emiatt gátlásaid volnának.

Sok párnál fel sem tűnik, hogy az egyik szűz volt.

Az én barátom sem vette észre rajtam.

Nem azon múlik a szüzesség, hogy valaki testileg elveszíti, ha már szellemileg átélted, és tudod, hogy akarod, akkor ugyanannyira készen állsz rá.

Sok sikert! :)

2009. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%

hátén nem hiszem hogy elvagy késve főleg hogy ilyen körülmények között nőttél fel...

nem minden nő bunkó...sőt ha okos vagy (bár nem szép dolog) de a cél szentesíti az eszközt...asszem egyértelmű mit akarok mondani...


sok srác mindenféle sztorit kitalál hogy ezt meg azt tette vagy ezt és ezt csinálták...csakhogy az adott csaj széttegye a lábát...ezt te is simán eljátszhatod...itt -ott fényesítesz hozzáteszel elveszel a sztoridból és a csajok már rakják is szét amit szét kell tenni....


mint mondtam ez nem szép dolog dehát valahol el kell kezdeni és nemhinném hogy az első csajnál le kell állni ha már idáig nem sikerült...nyugodtan használd ki őket hidd el sok csaj le se sz@rja az egészet csak arra várnak hogy valaki jól megdugja őket...mi férfiak meg ugye pont ezért vagyunk ugyhogy kufircra fel és használd a töködet...:):):)


SOK SIKERT...24/F

2009. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%

utolsó hozzászóló.. a 3-ik bekezdéseddel egyetértek ..

főleg most ilyen állapotban vagyok :D

2009. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
Tudom,hogy nem a kerdesedre valaszolok most de mit szolnal hozza ha azt mondanam,hogy szeretnelek megismerni?Marmint azert,hogy megtudjam,hogy neked mi segitet talpra allni stb stb.Mivel tobb ilyen baratnom van aki ebben a "korszakban" van vagy mar tul tettek magukat.
2009. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a lényeg az ,hogy ne stresszelj emiatt.Engem még tisztelt is a a párom ,hogy nem feküdtem le egy hadsereggel.Éjszaka felébredt és ezen gondolkozott,hogy vajon van még ilyen ?Szóval ,biztos találsz majd egy lányt, akinek nem lesz ez egyáltalán gond
2009. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

11:55


Ha te is depressziós vagy vagy valamelyik barátod akkor én inkább orvosi segítséget ajánlok.

Tudom hogy a "dilidoki" nem túl menő de hidd el rengeteget fog segíteni és ha már nagyon súlyosak a gondok mint nálam is akkor gyógyszeres kezelést is tud adni.

Én ezt nem tudom neked nyújtani és egyik barátod se.

Hidd el sokkal jobban jársz ha orvosi segítséget veszel igénybe mintha online ismerkedsz vagy beszélsz róla.

2009. dec. 3. 12:22
 9/20 A kérdező kommentje:

22:52


Szóval hazudjak a nőnek ha a volt kapcsolatok kerülnek szóba?

De ezt egy nő kiszúrja nem?

2009. dec. 3. 12:23
 10/20 anonim ***** válasza:
23%

Hát nem szúrja ki. Én lány létemre is így voltam és mondtam hogy jártam fiúkkal (de nem így volt) de később sem derült ki.

De inkább keress olyan lányt aki nem mindenáron szexuális segédeszköznek (magyarul=vibrátornak) akar használni, hanem egy olyat, aki visszafogott és társat keres.

2009. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!