Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arról a lányról...

Mit gondoltok arról a lányról aki lefekszik egy fiúval akibe szerelemes, annak ellenére hogy tudja hogy a fiu csak dugni akar?

Figyelt kérdés
De a lány tudja hogy más ugysem lehet köztük soha, és nem akarja hogy ez a szerelem is úgy múljon el mint a többi. csak szeretné hogy az a fiu ÚGY nézzen rá egy kicsit legalább. A lány szűz.

2014. márc. 7. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Azt hogy ostoba punci és ennyi. Igazából nem foglalkoznék onnantól fogva vele.


Gondolom te a srác vagy, aki szerelmes vagy a lányba és nem érted, hogy miért akar lefeküdni egy retardáltal, aki csak meg akarja őt dugni, igaz?

2014. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 LazyJones ***** válasza:
Hogy idióta, és türelmetlen.
2014. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azt hogy másképp (normális kapcsolatra) nem kaphatja meg a fiút, arra következtetnék hogy alacsony értékű a lány.


17/F

2014. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy Csernus mondaná: szeretetq_rva. Nekem nem lenne szimpatikus, mert ha már kretén, legalább tegyen ellene. Nem hogy még adja maga alá a lovat.
2014. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem a lány vagyok :D de amugy tényleg idiótának érzem magam :(
2014. márc. 7. 20:09
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy a szeretetért adja oda a testét, reménykedik benne hogy ha megengedi hogy használja a testét az illető, akkor cserébe hátha elnyeri a szerelmét...
2014. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

# 5:

Akkor szépen kérlek, ne légy egy újabb strigula a retardált bakancslistáján, jó? Egyáltalán nem leszel jobban tőle, sőt. Örökre bánni fogod, hogy egy ilyen ember vette el a szüzességedet.

2014. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Én így vesztettem el a szüzességem. Nem azért, hogy mégis összejöjjünk, hanem azért, hogy az első alkalom azzal legyen, akit szeretek. Nem bántam meg, de azért nem javaslom, mert elég fájdalmas volt. Inkább olyannal tedd, aki szeret - még ha te nem is vagy belé esetleg adott esetben olyan szerelmes, mint ebbe a srácba.
2014. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
óóóó. Hát jó. csak olyan nehéz. Mert én kívánom őt... mindenhogy. Csak tudom hogy ő nem szerelmes belém, mégha talán kedvel is. Persze. tudom hogy nem jönnénk össze.
2014. márc. 7. 20:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmi önbecsülése nincs! Nagyon elértékteleníti saját magát!
2014. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!