Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arról a lányról...

Mit gondoltok arról a lányról aki lefekszik egy fiúval akibe szerelemes, annak ellenére hogy tudja hogy a fiu csak dugni akar?

Figyelt kérdés
De a lány tudja hogy más ugysem lehet köztük soha, és nem akarja hogy ez a szerelem is úgy múljon el mint a többi. csak szeretné hogy az a fiu ÚGY nézzen rá egy kicsit legalább. A lány szűz.

2014. márc. 7. 20:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező: kizárólag azért feküdnél le vele, mert a srácra rájönne a kanosság? Mivel nem tetszel neki, csak arra használna...

Nem akarok nagy szavakat használni, a közismert (elég megosztó személyiség) pszichiáter erre szokta mondani (vagy írni a könyveiben), hogy az illető prostituálódik a szeretetért...

2014. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát nőből van. Vagyis hoz egy hülye döntést, abban reménykedve hátha a fiú többet érez majd iránta. Csak azzal nem számol, hogy nem egy férfi testbe zárt nővel akar összejönni hanem egy férfival. Aki máshogy gondolkodik. Reménykedni lehet, de kicsi a valószínűsége hogy összejön. Habár ha velem lenne ilyen, és amúgy külsőleg belsőleg aránylag bejönne a lány, elgondolkodnék a dolgon.
2014. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hogy megteszed e vagy sem ugyis te fogod eldönteni nem itt mi a tàvoli okosok! Sajàt tapasztalat és tanàcs az ,hogy sokkal jobb otthol reménykedni és vàrni hàtha egyszer lehet komoly belőle vagy esetleg bekopogtat valaki màs személyében a szerelem mint odadobni magad neki! Volt ilyen az én életembe is és nem fog vàltozni semmi csak rosszabb lesz ha megteszed! Én soha nem jàrtam olyan lànnyal aki előbb szexelt velem minthogy pedàloznom kellett volna keményen! Tehàt ha megteszed azt az ici pici esélyt is eldobod magadtól hogy egyszer hàtha lesz valami vele amire most mindennél jobban vàgysz!
2014. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 KJUsul ***** válasza:

Az utolsó hozzászóló volt a legértelmesebb. Én is ezt mondtam volna szóról szóra. Én is úgy gondolom, hogy ne tedd meg. Mindazonáltal erős bennem a gyanú, hogy itt nem is szerelemről van szó, inkább csak bemeséled magadnak, mert annyira erős a testi vágy.


Habár szerintem mindegy mit mondunk mi itt, te már döntöttél, csak arra vagy kíváncsi, hogy néz ki ez kívülről, mások szemével.

2014. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!