Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért csodálkoznak olyan...

Miért csodálkoznak olyan sokan azon, hogy ilyen sok huszonéves szűz férfi van?

Figyelt kérdés

Az elmúlt évtizedekben módszeresen domesztikálták a férfiakat.

A férfias tulajdonságok manapság negatív tényezőkként szerepelnek.


2014. nov. 23. 16:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én 30 vagyok és szűz, az immunrendszerem meg mint egy elefánté: 4-5 éve nem volt lázam (hőemelkedésem sem), évente egyszer ha van egy kétnapi torokfájásom, és ezzel letudtam az "influenzámat". Ehhez hozzátartozik, hogy télen is lengén öltözöm, jól viselem a hideget.

És hogy kapcsolódjak a kérdéshez is: lehet benne valami (férfias tulajdonságok negatív színben feltüntetése), bár engem nem érdekel a külvilág véleménye; személy szerint nem tartom magam férfinek, sokkal inkább amolyan kétneműnek, igyekszem harmóniában lenni belül, tulajdonképpen a lényem női oldalának párja vagyok, soha életemben nem hiányzott a párkapcsolat.

2014. nov. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésed utolsó! Azt írod nem hiányzott sose a kapcsolat, akkor miért lennél depressziós, vagy lelki beteg, ami egézségi problémát okozna?
2014. nov. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Én 25 évesen voltam először nővel,majd el is vettem feleségül ezt a csajszit.De úgy érzem nem veszítettem semmit ,hogy eddig húztam.Azóta meg is romlott a kapcsolatunk,szexmentes a házasság :( .

Betegség nincs szerencsére.

2014. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Megválaszoltad a kérdésed utolsó! Azt írod nem hiányzott sose a kapcsolat, akkor miért lennél depressziós, vagy lelki beteg, ami egézségi problémát okozna?"

Nem is vagyok. :D

2014. nov. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 GipszI ***** válasza:
#10: ahhoz hogy ki tudd kapcsolni a problémákat, elég sokat kell gondolkodni azon is hogy megéri-e kikapcsolni ezt a részed... Ha megvan az elhatározás meg az akarat, akkor már viszonylag egyszerű
2014. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 LeftBehind ***** válasza:
15. Megérné-e? Naná! Már évek óta nem tudok rendesen aludni a nyomorult agyam végett, hiába próbálok nem gondolkodni, próbálok neki parancsolni hogy hagyja abba, akkor is csak löki a rizsát. Mit kellett volna tennem, mit kéne majd tennem....5 percenként végig elemzi az életem, de semmi hasznosat nem mutat. Már kezdek beleőrülni!
2014. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!