Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szex idősebb pasival?

Szex idősebb pasival?

Figyelt kérdés

17 L, 18-at töltöm augusztusban. Volt már két barátom, de az előjátéknál és pettingnél nem jutottunk tovább egyikőjükkel sem. Megismertem egy 30 éves pasit, akinek nagyon bejövök és én úgy szintén nagyon rá vagyok gerjedve. Felajánlotta hogy találkozzunk, de kicsit tartok tőle mert még szűz vagyok. Szerintetek csak kihasználna? Sokat beszélgettünk és ismerem a családját is, a keresztény iskolánkon keresztül találkoztunk. Nagyon vonzz, de kicsit félek.

Nekem már "vannak szükségleteim" hogy úgy mondjam és szeretném a kalandot, de tartok tőle hogy megsebezne.

Szerintetek mit tegyek? Köszi előre is



2015. ápr. 25. 19:33
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
A korombeli ,vagy egy-két évvel idősebb srácok nem elégítenek ki (nem csak szexuális ételemben), mert koromnál érettebb felfogásúnak tartom magam.
2015. ápr. 25. 19:58
 12/28 anonim ***** válasza:
45%
Az eset összes körülményét figyelembe véve. Kijelenthetjük, hogy valaki unalmában megint kitalált egy sztorit!
2015. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%
És a diáklányokat húzogató kanos buszos érett felfogású? És egy 22 éves mérnök nem az?
2015. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
Kezdetnek az is elég ha leszopod. Aztán majd kiderül, hogy komolyan gondolja-e a kapcsolatot.
2015. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
12%
Gyere csibem akkor megmutatom hogy annal fiatalabb is helyre tudna rakni
2015. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

12-es: nem kitaláltam. véresen komoly a dolog.

13-as: huszonegy éves barátom, aki biológusnak tanult sajnos nem bizonyult elég érettnek.

2015. ápr. 25. 20:14
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem zavar, hogy csak egy numerára kellesz, akkor nyugodtan.

Ebben az esetben én is azt gondolom és csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy csak arra kellesz neki.

És az, hogy érettebb és tapasztaltabb, ez nyilván így is van, de ha neked elég az, hogy odadobod az első alkalmat egy olyannak, akitől semmi komolyra, érzelmekre nem számíthatsz és ez téged nem zavar, csak abban az esetben menj bele ebbe az egészbe.

2015. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Mikor ismerted meg a 30-ast?
2015. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
egy évvel ezelőtt
2015. ápr. 26. 10:06
 20/28 anonim ***** válasza:

1 éve. olvasd el a #9-es irásod.

Na erre irtam hogy kamu. De ne legyen sértő! Erotikus vágyálom.


Van valakinak olyan tapasztalata, hogy az iskola több egy hetes kirandulásokat szervez?

2015. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!