Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szex idősebb pasival?

Szex idősebb pasival?

Figyelt kérdés

17 L, 18-at töltöm augusztusban. Volt már két barátom, de az előjátéknál és pettingnél nem jutottunk tovább egyikőjükkel sem. Megismertem egy 30 éves pasit, akinek nagyon bejövök és én úgy szintén nagyon rá vagyok gerjedve. Felajánlotta hogy találkozzunk, de kicsit tartok tőle mert még szűz vagyok. Szerintetek csak kihasználna? Sokat beszélgettünk és ismerem a családját is, a keresztény iskolánkon keresztül találkoztunk. Nagyon vonzz, de kicsit félek.

Nekem már "vannak szükségleteim" hogy úgy mondjam és szeretném a kalandot, de tartok tőle hogy megsebezne.

Szerintetek mit tegyek? Köszi előre is



2015. ápr. 25. 19:33
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Erotikusnak erotikus, és talán vágyálom is. De nem kamu. 1 éve igen, mert a tavalyi osztálykirándulásunkra is ő vitt, az tartott 5 napig, külföld. Aztán ott volt az iskolai sítábor, megint egy hét. Az idei kirándulásunk pedig az utolsó volt, ezért egy hétig tartott, ahova szintén ő vitt.
2015. ápr. 26. 15:09
 22/28 anonim ***** válasza:

Azért az kicsit visszás, hogy azt írod, hogy a korodbeli fiúk nem tudnak kielégíteni szexuálisan. Honnan tudod, hiszen még szűz vagy?! :D

Ha nem zavar, hogy nem fog feleségül venni, virágot vinni és randizni hívni téged, és ha el tudod azt különíteni, hogy ez csak szexualitás, akkor vágj bele. De gondold meg jól. Ha már felmerültek ezek a kétségek, lehet, hogy nem jó ötlet.

2015. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

13-as, tanúsíthatom, hogy a 22 éves mérnök NEM érett gondolkodású :D (párom legalábbis határozottan nem volt az annyi idősen).


A kérdező "én érettebbnek tartom magam"- szövegén meg röhögtem egy jót.

Tudod, kedves, aki érettebb, az FELMÉRI ,hogy itt megdug párszor, aztán dob egy másik punciért.

2015. ápr. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 ekeke ***** válasza:
100%
Keresd meg és mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha belevinne a dolgokba. Ha korrekt, rendes ember, akkor óvatos lesz és pont addig visz el mindig, amit még élvezel. Nem az a fontos, hogy HÁNY nője volt meg MIT akar tőled, hanem hogy fejlett-e a szexualitása, törődik-e VELED. Az élet egy tanulás... ÉLVEZNI kell, okosan, és nem siránkozni, arra majd ráérünk 70 évesen, hogy miket hagytunk ki.
2015. ápr. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Mindenkinek!
2015. máj. 1. 22:29
 26/28 anonim ***** válasza:
66%

Ő az a buszsofőr? :D :D

[link]

2015. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
m
2015. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta? Volt folytatás?
2015. okt. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!